PDA

Zobacz pełną wersję : pytanko co dotreningu nog



wrobil
05-08-07, 22:30
witam. Mam takie pytanko czy nie cwiczac nog beda gorsze efekty i wolniej bede przybieral na masie miesniowej gornej czesci ciala niz je cwiczac??? za pomoc thx.

ubermas
06-08-07, 00:06
Oczywiscie, ze bedziesz wolniej rosnal. Cialo musi byc rozwijane proporcjonalnie, nie chodzi tu tylko o sama estetyke. Poza tym jesi bedziesz masowal tylko gore to po jakims czasie zwiekszysz wage, niestety nie cwiczac nog nie zwiekszysz tez ich sily i prawdopodobnie bedziesz sie szybciej meczyl. Pozdro

lo3
06-08-07, 01:03
Jeśli dobrze zrobumiałem to jak sie cwiczy nogi to sie wolniej rośnie?

ubermas
06-08-07, 13:34
Zle zrozumiales. Wyraznie jest napisane, ze cialo musi byc rozwijane proporcjonalnie. zreszta kolega pyta czy bedzie rosnal wolniej jak nie bedzie cwiczyl nog, a ja odpowiadam, ze bedzie rosnal wolniej...

wrobil
06-08-07, 16:05
thx za pomoc wlasnie tak myslalem ze to moze byc wina nog ze wolno przybieram na masie miesniowej cwicze juz dlugo na silowni ale mialem problem z kolenem (kontuzja) ale jest chyba juz wszystko ok i zamierzam wlaczyc 4 dzien do treningu poswiecony nogom :)

AdRiAn
06-08-07, 17:48
udowodniono ze cwiczac nogi ( jako najwieksza partia miesniowa ) powoduje najwiekszy wyrzut Testosteronu, co daje lepsze efekty przy cwiczeniu innych partii miesniowych.

pozdro i cwiczcie nogi !