PDA

Zobacz pełną wersję : jak myślicie ?



Młody
03-08-07, 22:48
za 2 tygodnie kończe cykl z teski i metki i chce odżywki i myśle że kupił bym kreatyne, białko, hmb, tribu gay ? co wy na to czy lepjej coś innego ? jakieś amino itp ?

LUKI
04-08-07, 13:13
podstawa to dieta, jakie btw jadles na cyklu?, na podtrzymanie to co wypisales bedzie ok

nowin
04-08-07, 16:54
za 2 tygodnie kończe cykl z teski i metki i chce odżywki i myśle że kupił bym kreatyne, białko, hmb, tribu gay ? co wy na to czy lepjej coś innego ? jakieś amino itp ?

teska metka bicepsik itp.
co to kur.. jest?
robisz chociaż odblok? skoro kończysz cykl to nie myśl o kreatynie tylko ją kupuj jak chcesz żeby Ci coś zostało

maurycy333
04-08-07, 23:33
po cyklu zarzuc jakieś mono na spadki i trzymaj ciągle dietę to spadków za bardzo nie powinno być.
pozdr

Młody
05-08-07, 21:51
ta na cyklu jadłem białko 90% na noc i magnuma 8000 3xdziennie. Nie robie odbloka po takiej małej kuracji bo uważam że nie trzeba i nie wypisujcie że coś tam bo rozmawiałem z ludzmi ktorzy dużoooo wbili w siebie i mówili że nie trzeba 150metki argentyńskiej i 10 teski pro. A kreatyne już mam i o niej nie myśle sklepów z tym jest dużo więc nie widze problemu aby to nabyć diety takowej nie mam poprostu wiem co należy jeść w danych godzinach i to daje mi najlepszy efekt ważyłem przed cyklem 82kg teraz waże 94kg :D licze się ze spadkami ale nie zamierzam już więcej jeść koxu bo denerwuje mnie on wole odżywki :D POZDRO

u.waw.pl
05-08-07, 23:17
Oczywiście, że po takiej porcji trzeba zrobić odblok. Zainteresuj się Clomidem albo Nolvą. Pzdr

bolo1
06-08-07, 16:28
ja na twoim miejsu to wolalbym sobie cos wziac na odblokowanie bo po 100metki sie juz cos bierze jesli dba sie o zdrowie a np mozesz sobie zapodac sylimarol ktory kosztuje tylko 8-10zl za 30 tab.to jest nic a zdrowie jest wazniejsze.pzdr:-)

Młody
06-08-07, 21:43
ja mam kase :P nie chodzi o pieniądze pozatym cena zdrowia jest najważniejsza dla tego zamierzam że teraz będe ćwiczył czysto jeżeli można tak to nazwać hehe nolvadex mam ale to nie jest odblokowanie tyko na ginekomastje

bolo1
07-08-07, 09:07
sylimarol tez niejest specjalnie na odblokowanie ale jest bardziej na oslone ale mozna go takze brac na odblokowanie +kreatynke jakas lepsiejsza i bedzie gicior...:-) ;-)

Młody
07-08-07, 09:22
widzisz :P jak dla mnie kreatyna jest na podtrzymanie a nie na odlokowanie w celu odblokowania kupiłem tribulusa :D

u.waw.pl
07-08-07, 22:45
bolo1 jak nie masz pojęcia o dopingu to nie pisz wcale, bo ktoś przez Ciebie może sobie zrobić krzywdę. Młody zapytaj w dziale doping.

bolo1
08-08-07, 21:14
tak to fajnie ale kreatynka jest bardziej na odb.a jesli chcesz jeszcze na utrzymanie to sobie kup bialko albo gainera do tego....pzdr tak a co zle napisalem jesli mozna wiedziec??????

u.waw.pl
08-08-07, 22:19
Odżywkę białkową i gainera nie bierze się cyklicznie, powinno brać się zawsze w odpowiednich ilościach zależnych od diety.

Rozwiń tą kwestię, że kreatyna jest na odblokowanie.

bolo1
15-08-07, 16:46
slyszalem ze po 100 mety wystarczy kreatyna i + np gainer i to wystarczy na odblokowanie i utrzymanie wagi......... a po wiekszej ilosci trzeba wziasc juz cos specjalnego na odblokowanie,bo nietwierdze ze powinien brac kreatyne na odblokowanie jesli mial wiecej niz 1 kuracyjke.....

u.waw.pl
17-08-07, 23:25
Słyszałeś bzdury i nie powielaj ich tutaj na forum.

bolo1
19-08-07, 18:02
no dobra spoko tylko ze to czytalem na necie,bo byl taki post na jakims forum....ale mozliwe ze to chuja prawda to niebede sie klocil bo niewiem dokladnie ...... :-) :-)