PDA

Zobacz pełną wersję : Trening Do Poprawek



CH0P3K
02-08-07, 20:48
WITAM :)MAM 15 LAT,WZROSTU 170CM,WAGA 54KG,CHODZE NA SILOWNIE POL MIESIACA I PROSIL BYM O POPRAWKI MOJEGO NOWEGO TRENINGU CHCIALBYM DOPISAC TAM 4 DZIEN ALE NIE WIEM CO MAM CWICZYC


OTO MOJ NOWY TRENING DO POPRAWEK :
PONIEDZIALEK:
KLATA:
-Rozpiętki
TRICEPS: (ćwiczenia na wyciągach )
-stojąc przodem do wyciągu górnego-prostowanie przedramion z drążkiem trzymanym wąskim nachwytem
-stojąc tyłem do wyciągu dolnego -prostowanie przedramion nad głowę z linkami wyciągu
ŚRODA:
Grzbiet: (ćwiczenia na wyciągach )
-siedząc przodem do wyciągu górnego-ściąganie drążka do klatki piersiowej stosując szeroki nachwyt
_siedząc przodem do wyciągu górnego-ściąganie drążka do karku stosując szeroki nachwyt
-siedząc przodem do wyciągu dolnego-przyciąganie drążka do brzucha stosując wąski nachwyt
-stojąc przodem do wyciągu dolnego-podciąganie jednorącz rączki wyciągu wzdłuż tułowia
Bicepsy : (ćwiczenia na wyciągach )
-stoimy przodem do wyciągu dolnego-uginamy przedramiona z drążkiem wyciągu trzymanym w wąskim uchwycie (podchwyt)
-siedzimy przy modlitewniku przodem do wyciągu-uginamy przedramiona z drążkiem wyciągu trzymanym podchwytem
PIĄTEK:
NOGI:
-Prostowanie nóg na maszynie
-WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY(MASZYNIE)
-UGINANIE NÓG W LEŻENIU
PRZEDRAMIE: (ćwiczenia na wyciągach )
-stojąc-uginanie przedramion z drążkiem wyciągu dolnego trzymanym nachwytem
-siedząc przy modlitewniku-uginanie przedramion z drążkiem wyciągu dolnego trzymanym nachwytem

Wilku33
02-08-07, 20:57
mało cwiczen na klatke, barków wogule nie ma....

wez pocwicz troche ze sztangą ...

plan ogólnie do dupy

CH0P3K
02-08-07, 21:00
wlasnie to jest problem ze instruktorka mi jeszce nie pozwala sztangi dotykac,a jakie bys proponowal cwiczenia na klate?

Wilku33
02-08-07, 21:01
czemu nie??
wycisk płasko. na skosie, jak nie mozesz to chociaz pompki

Wilku33
02-08-07, 21:02
ja bym tam nie słuchał instruktorki

CH0P3K
02-08-07, 21:05
wlasnie to jest ten problem ze nie moge cwiczyc ze sztanga bo instruktorka jescze nie pozwala,a jakie bys proponowal mi cwiczenia na klate i barki?

CH0P3K
02-08-07, 21:06
sorki za spam

CH0P3K
02-08-07, 21:08
a tak wogole to co byscie zmienili w tym treningu?

Ariellka
02-08-07, 21:10
Jak wyżej. Malo cwiczen na poszczegolne partie miesni..
Przy takim treningu bedziesz 'nieregularnie umięśniony'

Wilku33
02-08-07, 21:12
jak mozesz tylko na wyciągach to barki:Unoszenie ramion w przód z linkami wyciągu
Unoszenie ramion bokiem w górę z linkami wyciągu
Unoszenie ramion bokiem w górę w opadzie tułowia z linkami wyciągu
klatka:Krzyżowanie linek wyciągu w staniu
i pompki na poręczach