PDA

Zobacz pełną wersję : mass xxl i creapure Ultimate?



dariusz
02-08-07, 15:28
Witam w sklepie doradzono mi aby brac kreatyne ''creapure'' ultimate a do tego mass xxl, czy to jest dobrze dobrane? i czy bedzie widac jakies rezultaty jesli tak to po jakim czasie?

maurycy333
02-08-07, 16:38
Creatyna może być a na efekty musisz poczekać trzymaj dietę przede wszystkim a gainera bierz według braków w diecie i dokup jakieś egle po treningowe Carbo np
I na następny raz nie sugeruj się opinaniami sprzedającego.

rafalkomando
02-08-07, 19:17
dokładnie jak kolega wyzej, nie sucha sie rad sprzedajacych bo oni tylko naciagaja, wcisna ci historyjke ze bedziesz colman i ty to kupisz a on tylko kasiore liczy, wiec sie zastanów

maurycy333
02-08-07, 22:15
Sprzedający widzi że wchodzi jakiś amator i próbóje mu wcisnąć jakiś szajs co nie schodzi opowie kilka bajeczek a taki uwierzy.
Ja jak zachodzę to nic się nie pytam tylko mówię dokładnie co chcę i już.
pozdr

Perum
03-08-07, 21:48
ha ha ha
Wiele już fajnych wypowiedzi przeczytałem na tym forum ale to na razie przebiło wszystko!
Gdzie są moderatorzy żeby interweniować w takich sytuacjach?
Jak możecie radzić człowiekowi skoro sami nie macie pojęcia o czym mówicie?!
Polecać carbo po treningu siłowym ha ha ha przecież to elementarny braki w tematyce. To takie ,,porady od kolegi z siłowni", który notabene też nie jest w temacie.
A nazywanie sprzedawców amatorami ha ha ha zachowujecie się jak internetowi napinacze.
Mam uzasadniać czy sami doedukujecie się i przeprosicie tego, któremu tak radziliście??

maurycy333
04-08-07, 23:43
A kiedy twoim zdaniem pije się carbo przecież po treningu na uzupełnienie węgli.
A o amatora chodziło mi o kupującego(jak przychodzi ktoś taki który nigdy nie brał żadnej odrzywki np).
Czytaj dobrze i po co tu wyskakujesz z takimi postami jak się nie znasz koleś.Mam większe doświadczenie od ciebie.

Perum
05-08-07, 12:17
Doświadczenie to może i masz, ale nie w tej tematyce.
Po treningu polecać Carbo! Jakbyś się troszke znał wiedziałbyś, że po treningu siłowym najważniejsze jest uzupełnienie przede wszystkim wysokiej jakości proteiny.
Masz wypaczony pogląd na temat gainerów i carbo prawdopodobnie ukształtowany przez pseudoznawców z pod siłownianej sztangi lub producentów odżywek, którzy gdyby tak tego nie opisywali nie sprzedawaliby tego tak dużo. To są odżywki przede wszystkim przeznaczone dla ,,wytrzymałościówki" w celu odżywkienia organizmu po intensywnym treningu tlenowym i tym samym uzupełnienu poziomu glikogenu w mięśniach i wątrobie.
Po treninu siłowym poziom glikogenu jest praktycznie nie naruszony chyba, że ktoś robi po nim godzine aerobów. Więc wytłumacz mi po co w takim przypadku węgle?? Żeby konwertowały do tkanki tłuszczowej i wskazówka na wadze szła w góre!
Mój post ma wydźwięk radykalny ale ile można walczyć z takimi poglądami tylu nukowców zajmujących się dietami spotowców o tym pisze (oczywiście nie związanych z żadnymi firmami, dla których musieliby pisać na zlecenie to co powinni)
Po treningu węgle z białkiem w proporcji 20w/65b

dariusz
05-08-07, 13:09
Wy downy zamias sie klucic to byscie mi odpiowiedzieli jak jjest najlepiej

Perum
05-08-07, 16:04
Widze, że nie umiesz pisać po polsku więc nie dziwie się, że nie umiesz czytać.
Żadnego Carbo po treningu liczy się przede wszystkim białko
XXL bardzo dobry dla uzupełnienia posiłków