PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytan odnosnie Cell Pumpa...



Cineek
01-08-07, 11:41
Witam wszystkich :) Cwicze juz jakis czas na silowni okolo 1,5 roku. Mam diete. Jestem po 2 cyklach na mono i teraz wlasnie chcialem zaczac cykl na Cell Pumpie tylko mam odnosnie jego brania kilka pytan... moj CEL --> masa

1. W jakich dawkach go przyjmowac? tak jak pisza 9,5g/1porcje czy moze inaczej?

2. Przy mono trzeba bylo odczekac ok. 30min przed zjedzeniem posilku zeby sie dobrze wchlonelo, a przy CP tez trzeba robic takie odstepy czasowe? jesli tak to jakie.

3. Jesli wstaje o godzinie np. 10:00 a na silownie ide o 11:00 to jak przyjmowac wtedy CP ? przed jedzeniem ? po jedzeniu? przed czy po treningu?

4. Co dokupic do CP zeby byly lepsze efekty?

Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

KABANOSS
01-08-07, 13:28
1. TAK ! 9,5g jedna porcja ! Tak bierz ! 2. Po wypiciu 1 porcji CP powinno sie odczekac nawet do 1h czasu i dopiero cos zjesc (posilek lub gainer) zeby dobrze sie wchlonelo. 3. Miedzy jedna a druga porcja CP powinno byc 8h odstepu. Ja robie tak ze biore o 6 rano 1 porcje na 10 ide na trening i ok 12 biore 2 porcje. 4. Ja do CP dokupilem Glutamine i ganiera (dla uzupelnienia diety). Nie zaszkadza na pewno jakies witaminy, aminokwasy... POZDRAWIAM !

AdRiAn
01-08-07, 18:57
nie zawsze nalezy sie sugerowac producentem, to raz.
Jezeli brales cos wczesniej ( kreatyne ) to w przypadku jak odczujesz brak dzialania mozesz zwiekszyc dawke przed treningowa/po treningowa.

dokup witaminy, i jakies dobre bialko ( mozesz izolat i bierz jako antykatabolik po treningu ).

dieta jest ? :-)

Cineek
01-08-07, 19:07
ok dzieki za pomoc :) tak mam diete :)

Punisher
01-08-07, 20:15
nie srajcie sie w 9,5 g bierz 10g