PDA

Zobacz pełną wersję : Mały problem z odżywianiem ^^



Gebrand
30-07-07, 09:31
Otóż: chciałbym zżuci jeszcze troszku tłuszczyku i wyrzeźbić się. W tym celu oczywiście będę trenował ( a raczej już trenuje, chociaż ostatnio nie miałem zapału) ale pozostaje jeszcze dieta. Nie mogę stosować podanych już na forum diet ponieważ w domu są jeszcze 3 pozostałe osoby (i pies) które nie będą się tak odżywiać jak ja, bo nie trenują itp. Moja mama jakoś niechętnie podchodzi do robienia 2 rożnych posiłków, dodatkowych zakupów itp. Nie za bardzo jest kobietą kochająca kuchnie xD. Czy moglibyście zatem napisać mi kilka ogólnych porad, odnośnie odżywiania ? (ilość posiłków, godziny ich spożycia, ilość kalorii potrzebnych w danym posiłku). Dodam, ze wcinam chleb wasa, bez masła xD. A i waga 75 do wzrostu 179 to chyba już nie nadwaga nie? xD. Pozdrawiam Geb.

pw
30-07-07, 10:14
Nadwaga juz raczej jest, ale do otyłości jeszcze troszkę masz :)
Piewrszą rzecza jaka musisz teraz zrobić jest dowiedzieć się co jest zdrowe, co kiedy jeść, w jakich ilościach i dlaczego w takich ilościach. Wtedy bedziesz sam wiedział co wybierać z lodówki czy z pułek sklepowych. I chodź na zakupu z mamą bądź bierz od niej pieniądze i sam kupuj dla siebie i sobie rób

MILAN
30-07-07, 20:44
ja ten problem tak rozwiązałem, że na zakupach biore to co odpowiednie dla mnie lub mówie żeby kupić i przyrządzam sobie sam posiłki, polecam poczytać kilka tematów i diet i będziesz wiedział co jest odpowiednie w którym posiłku.