PDA

Zobacz pełną wersję : Odejście z siłowni i tego konsekfencje.



Gebrand
28-07-07, 21:15
Otóż jakiś czas temu po długiej przerwie wróciłem na siłownie, jednak nie mam już zapału do niej i raczej na siłę siłować sie z ciężarami nie będę. I moje pytanie jest takie: czy mięśnie jakie sobie wyrobiłem mogą mi się od nie ćwiczenia ich w jakiś sposób "sflaczyc", czy spotyka to tylko starszych ludzi ? I kolejne pytanie, czy samą jazdą na rowerze minimum 40 minut dziennie i nie obżerając się można otrzymać linie, a nawet ja poprawić ? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam Geb.

maurycy333
28-07-07, 21:28
sflaczeć nie sflaczejesz ale spadki będą a z zapałem to naj gorszy początek pewnie dla tego że trochę nie ćwiczyłeś i siła spadła i takie tam ale teraz szybko do tego dojdziesz co było wcześniej a później tylko lecieć na +

pw
28-07-07, 22:03
Spadną Ci mięśnie, nie obżerając się spadną jeszcze bardziej

maurycy333
28-07-07, 22:05
ześ zabłysną z tą wypowiedzią napisałeś to samo co ja tak pewnie nabijacie sobie posty

HuGsoN
28-07-07, 23:58
Powiem na przykładzie. Koleś miał napąpowaną łapę, 48 cm, przestał ćwiczyć i 1 cm na miesiąc spadał.

cieniasek
30-07-07, 11:07
mysle ze rowerek powstrzyma w jakims stopniu spadek masy miesniowej,cwiczenia aerobowe same z siebie pomagaja w pozbyciu sie sadla :) a co do zapalu to usiadz sobie wez kartke i napisz sobie plan treningowy bazujacy na cwiczeniach ktorych nie robiles wczesniej,dla mnie to pomaga jak mam spadek chcicy na cwiczenia :)