PDA

Zobacz pełną wersję : Ban



pw
28-07-07, 16:13
Ban dla ks. Chyba każdy wie jak bardzo ograniczony jest ten człowiek
Dostanie bana na jednym koncie to się zarejestruje na inny nick i dalej denerwuje ludzi.
Prosze o bana na ip, hosta, nick i cokolwiek się da by się tu tylko nie pokazywał ^^
Jeśli to sprawia problem administratorom możecie mi pokazać jak się daje bany czy coś a z wielką chęcią będę to robił za nich.
Aby nei było problemów proszę o głosy za banem dla tego idioty.
A i jeszcze jedno: tematu nie założyłem dlatego że ta ciota mnie obrażała itp. nie zwracam uwagi i nie biorę do siebie uwag ze strony osób ograniczonych umysłowo więc mam go jednym słowem w dupie pupie i gdzie siętylko da. Cenie sobie jedynie słowa tyakich ludzi jak smug, sofok, milan, ubermas, luki, administratorów, moderatorów gdyż to są ludzie myślący i jak coś napiszą to znaczy że coś jest nie tak zaś on to katastrofa nie ma osoby której by nie obraził
Dziękuje i prosze o bana i głosy za banem dla tego zwierza

Pewnie za nie zagłosuje tylko ks ze swojego i kilku innych kont ale zobaczmy jak to będzie :)

pw
28-07-07, 16:36
jeszcze lovelas ;P i kilku innych który nie wymieniłem cenie sobie :)
A temat do kasacji bo ban poszedł :D

nowin
28-07-07, 18:00
jeszcze raz gratulacje white za odstanie sie do grona moderatorów, wierze jesteś odpowiednią osobą na tym stanowisku.

co do banów to kazakow również się prosi
pozdro

ubermas
28-07-07, 18:11
Ja tez jestem za daniem mu bana. CO za glupoty ten koles wypisuje, normalnie tego czytac sie nie da... I te jego 150 kg na klate... ta ale chyba razem z tata i bratem

Smug
28-07-07, 18:15
Ja również gratuluję rangi:)

Ciekawe czy jeszcze jakas odmiania ks'a się na forum pojawi...bo lubi się to to rozmnażać :P

nowin
28-07-07, 18:20
I te jego 150 kg na klate... ta ale chyba razem z tata i bratem

spadłem z krzesała ;):):)

Ariellka
28-07-07, 18:22
Dołączam się do gratulacji..;)
Ad. do bana.. Hm.. Ja nie wiem, za krótko tu jeszcze jestem ;)

pw
28-07-07, 19:39
Ban już poszedł :D
A co do rangi to thx Smug dzięki Tobie ja dostałem :)

HuGsoN
29-07-07, 21:20
spadłem z krzesała ;):):)
Stary rozjebałeś mnie :) hahahahahahahaha