PDA

Zobacz pełną wersję : dieta na mase (1 maly problem)



ganjalove86
28-07-07, 12:17
Chcialbym przytyc ale nie moge. Jem bardzo duzo i konkretnie. Waze 70kg i mam 175 cm wzrostu. Prosba do kogos zeby ulozyl mi diete. Tylko jest jeden maly problem, mam uczulenie na jakikolwiek nabial ( mleko, sery, jogurty). Nic nie moge z tego jesc bo to podraznia mi ostro jelita i mam ciagle biegunki :P Czym moge zastapic te elementy diety?? Czego jesc wiecej a czego mniej... Dodam ze ogolnie mam chyba szybka przemiane materii...

pw
28-07-07, 13:46
Diety Ci nikt nie ułoży, przeczytaj posty podiweszone, prześleź przykłądowe diety. Oblciz swoej zapotrzebowanie z bilansme dodatnim. Kup gainera :)

mały huba
28-07-07, 13:59
Oj z tym Gainerem to bym się zastanowił poważnie.Ponieważ kolega jest uczulony na kazeinę albo po prostu nie trawi laktozy(w ogóle). Jeżeli faktycznie nawet najmniejsze ilości mleka/jogurtu/sera to dla niego kłopot to gainera bym nie tykał,chyba że znowu na kibel by latał co chyba nie jest jego zamiarem ;)
Proponuje zajrzeć tutaj http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=391
I dane ile czego na kg ciała podmienić następująco:
białko: 2-3 g na kg ciała
węgle/;7-8 g na kg ciała(zamiast 5 g)
tłuszcz: 1g na kg ciała

Jeżeli masz moc przerobową żeby tyle w siebie wmieścić i dodasz do tego jeden podwieszonych treningów spokojnie przybędzie Ci ciałka.
Pozdrawiam tej.

Ariellka
28-07-07, 16:52
Mleko- zrodlo witaminy A, gr.B, D, E
wapnia, fosforu, potasu, sodu, etc.

Poprostu musisz w diecie znaleść produkty ktore są bogate w te wit. i pierwiastki w.w ;>.
A tak pozatym, to własnie, poprzegladaj sobie gotowe diety i na ich podstawie zbilansuj własną;)