PDA

Zobacz pełną wersję : Drazek jest sens?



maggus
27-07-07, 08:23
Jestem początkującym i zastanawiam się nad zakupem drążka. podobno to bardzo dobre kwiczenia bo działa na rożne partie mięśni (np plecy, klata) Tylko pewnie jako amator na początku nie zrobię dużo powtórzeń. Co myślicie o takim systemie ze co 1 lub 2 dni będę dokładał jedno podciągniecie?

AdRiAn
27-07-07, 10:13
bardzo dobrze, dokladaj i kupuj drazek.

maggus
27-07-07, 10:26
A drążek działa tez na klatę? Wiadomo nie chodzi mi o super efekty ale jakiś lekki zarys, podobne efekty co po pompkach?

maurycy333
28-07-07, 21:20
nie no na klatę to nie ale plecy barki i bicepsi
A na plecki to naj lepsze ćwiczenie tylko na początku trzeba cierpliwości bo raczej w szerokim nachwycie do karku dużo powturzeń nie zrobisz jeżeli zrobisz wogóle jakieś ale na początku podciągaj się normalnie jak ci lżej a zczasem sprubujesz szerokim i będzie spoko

flash_02
31-08-07, 21:00
NO drążek to super sprawa według mnie :):) Ja ćwicze juz rok i efekty widać . Polecam. Naprawde Cięzkie na poczatek ale bardzo dobre!!

PaTos
01-09-07, 11:22
tak co prawda to prawda wg mnie drazek jest jedynym z lepszych cwiczen na plecy na paczatek sproboj sie podciagac normalnym sposobym (szeroki uchwyt jest na gorną czesc plecow) srtaraj sie robic to dokladnie bowiem dla ciebie teraz bedzie sie liczyc dokladnosc pelnych podnoszen i opuszczen masz 5 podstawowych rodzajow podciagniec na drazku
1. normalne podciaganie czyl dlonie 3masz na drazku skierowane w swoja strone
2. juz trudniej dlonie 3masz od siebie
3. podciaganie na szeroko
4. podciaganie bogiem (podrzedny ci bedzie do tego 2 przyzad ktory kladziesz na drazku)
5 podciaganie zza glowe

panietaj jak nie bedzies zmial sily sie podciagac "wis" na drazku przyzwyczaisz wtedy miesnie do wysilku
pozdr

PaTos
01-09-07, 11:24
chodzilo o podciaganie bokiem a nie bogiem ....