PDA

Zobacz pełną wersję : Szczegółowe ułożenie diety przy treningu na zrzucenie masy.



piotrek88x
22-07-07, 20:29
Witam!
Mam kolejna ogromna prosbe tym razem o ułożenie diety podczas treningu na spadek masy.
Chodzi mi o wypisanie wszystkich produktów jakie można podczas takiego treningu spozywać i podzielenie ich w sensie kiedy i ile. Wiem że to dosc duzo pisania ale bede bardzo wdzieczny i wkoncu przyloze sie do treningu i diety poniewaz zawsze moja wymowka było ze nie wiem co jesc ile oraz nie wiem jak trenować. Wiem ze trzeba spozywac jak najmniej weglowodanów i tłuszczy a dużo białka ale wypiszcie mi produkty (takze napoje) wtedy bede wiedzial co kupowac.

Z góry dzieki dla kazdego kto pomoze. Pozdrawiam.

pw
22-07-07, 21:02
później się postaram pomóc :) i podstawa to oblcizenie zapotrzebowania, póxnie jwyliczenie itp.

piotrek88x
22-07-07, 22:49
później się postaram pomóc :) i podstawa to oblcizenie zapotrzebowania, póxnie jwyliczenie itp.



Bede ogromnie wdzieczny ! jesli chodzi o dane typu waga wzrost i wiek to zamieszczone sa w dziale trening moim temacie o ułożeniu treningu.
Czekam i pozdrawiam.

pw
22-07-07, 22:51
Hmm to poczekaj ja skopiuje swój (po części art) i sobie sam wyliczysz

pw
22-07-07, 22:55
Masz link http://e-kulturystyka.info/showthread.php?p=61022#post61022

piotrek88x
22-07-07, 23:00
Ok wszsytko wylicze a masz moze cos jakie produkty wchodza w sklad diety a jakie odpadaja (chce poprostu miec pewnosc np przy zakupach :) zeby nie pytac co chwile o kazdy produkt).

pw
22-07-07, 23:14
HJak będziesz szedł to zakup:
oliwę z olwiek extra virgin
Tran
Omega3
GLukozę
Ketchup
Ser biały chudy
Otręby pszenne
Kasze
Ryż biały
Ryż brązowy
Orzechy
Rodzynki
Mięso ale nie kupuj na zapas
Warzywa też aby świeże były
Woda mineralna nie gazowana
Zielona/czerwona cherbata
Jajka ale też nie na zapas
Tyle puki co mi do głowy przysżło :)

pw
22-07-07, 23:16
Wino czerwone wytrawne

MILAN
22-07-07, 23:33
jakie ma wartości ketchup??
Dlaczego nie na zapas mięso, jak ja sobie kupowałem po pare kilo i zamrażałem, to spieprzyłem sprawe? :D

pw
22-07-07, 23:58
Jeśli zamroziłeś to nie :)
A jeśli o ketchup chodzi nie wiem jaki ma skład ale chodzi o lipoken i wartości zawarte w nim, jest ich wiele więcej niż w samych pomidorach

MILAN
23-07-07, 00:07
czyli do tej dietki na mase co ostatnio mi ją "oceniałeś" to moge do chlebka z szyneczka dodawać ketchup albo musztardke?

piotrek88x
23-07-07, 06:29
A jajka całe czy samo białko ? bo słyszałem różne rzeczy na ich temat właśnie... WhiteHead jak beda ci przychodzic do głowy inne produkty to dopisuj tutaj w tym temacie ;)
pozdrawiam

pw
23-07-07, 08:47
Milan ketchup dodawaj, musztardę sobie odpuść, i kiełby i szyneczki jedz tylko te droższe.
Piotrek jajka jedz całe, cholesterol się nei wchłania, żółtka mają więcej białka niżsamo "białko" jaja i troskę tylko tłuszczu zwierzęcego