PDA

Zobacz pełn± wersję : Trening na zrzucenie masy.



piotrek88x
22-07-07, 20:22
Witam wszystkich jako ze jestem nowy na tym forum.
Otóż problem mam w ułożeniu treningu na zrzucenie masy a ze chce sie pozbyc jej dosc duzo i od dawna mam takie plany zawsze nic z tego nie wychodzi bo nie mam motywacji....a przedewszsytkim znajduje sobie wymowke ze nei wiem jak trenowac i jaka stosowac diete Dlatego bardzo prosze o ułożenie planu treningowego.. poniezej przedstawie dane na temat mojej wagi itp.

Waga - 105 kg
Wzrost - 183 cm
Wiek - 19 lat

wagę chcę dopasować przynajmniej do mojego wzrostu zatem sporo tego bedzie... ok. 22 kg chciałbym od siebie odj±ć... koniecznie.
Aha w grę nie wchodzi zbytnio siłownia i basen więc bardzo prosze wypełnijcie ich brak jakimis areobami itp. Mozecie zaproponować jakis suplemencik ale w miare nie drogi a skuteczny ostatnio mialem thermal speed Olimp'a jeszcze go nawet sporo zostało bo jak wspominałem zawsze wszssytko konczyło sie rezygnacj±....

Do tego napewno zastosuje diete ale z tym tez mam wielki problem... dlatego o tym juz napisze w odpowiednim dziale.

Jesli potrzba jeszcze jakies dane o tym jak wyglada moj dzien pod wzgledem zywnosci i aktywnosci, powiedzcie a wszsytko umieszcze...

Z góry dzieki kazdemu kto pomoze. Pozdrawiam!

MILAN
22-07-07, 22:35
najlepiej to biegaj nawet codziennie po ok 45minut do tego DIETA odpowiednia i możesz tego thermo speeda, powinno pomóc