PDA

Zobacz pełną wersję : brzuch:ale co z nim???



lucko89
15-07-07, 11:36
mam 173cm i waze 65kg i mam taki zwisajacy brzuch ale mysle ze to nie brzuch nie tluszcz tylko zwisajaca skora ktora zostala po brzuchu,poniewaz w 1,5 miecha przy diecie i aerobach schudlem 3kg stosuje diete na redukcje,aeroby codziennie bieg 3km a w pon,sro,pia tez po treningu na silowni bieg na trenarzeze 3km do tego po treningu na silce robie na brzuch brzuszki 3x20 wznosy ugietych kolan w gore 3x15 skretosklony 3x10-15 cwicze na silce na sile w pon,sro,pia. czy mam racje ze to skora czy tluszcz??co cwiczyc zeby wyrobic plaski brzuch wydaje mi sie ze musze raczej wykonywac jakies cwiczenie na brzuch a nie na spalenie tluszczu czy dobrze mysle?jak tak to jakie???

mały huba
15-07-07, 12:43
Przy takim wzroście i wadze wątpię żebyś był jakoś specjalnie otłuszczony.Jak sam mówiłeś robiłeś redukcję 1,5 miecha temu więc na 90% skóra nie zdążyła przywyknąć do zmiany wagi. Może to trochę potrwać zanim skóra przystosuję się do nowej sytuacji. Znajoma lekarka polecała mi maści/kremy z kolaganem który dziala następująco :
hamuje proces starzenia,daje naturalny lifting i odmłodzenie twarzy, likwiduje zwiotczenia, daje efekt naprężenia,rozjaśnia przebarwienia,pielęgnuje skórę trądzikową,korzystnie działa na skórę alergiczną,zmniejsza blizny, rozstępy i cellulit,sprzyja procesom regeneracji skóry ,regeneruje włosy i paznokcie, siwe włosy ciemnieją, wspomaga wzrost brwi i rzęs (głównie kolagen grafitowy).
Z pewnością pomoże Ci w problemie.
Pozdrawiam tej !

pw
15-07-07, 13:00
wrzuć zdjęcie

HuGsoN
15-07-07, 23:01
No potraktuj to A6W.

lucko89
16-07-07, 15:20
no postaram sie zdjecie tu dorzucic ale np. jak sie pochylam to na samym dole brzucha sa takie walki obwisniete jak to dotkne to takie jak skora wiec chyba to skora jednak .??!! bo jak stoje prosto to nie!! ale co jeszcae radzicie robie brzuszki codziennie ale to cos da??na A6W jeszcze chyba za slaby bo kiedys w grudniu robilem to poleglem n 10dniu.

lucko89
16-07-07, 15:24
Przy takim wzroście i wadze wątpię żebyś był jakoś specjalnie otłuszczony.Jak sam mówiłeś robiłeś redukcję 1,5 miecha temu więc na 90% skóra nie zdążyła przywyknąć do zmiany wagi. Może to trochę potrwać zanim skóra przystosuję się do nowej sytuacji. Znajoma lekarka polecała mi maści/kremy z kolaganem który dziala następująco :
hamuje proces starzenia,daje naturalny lifting i odmłodzenie twarzy, likwiduje zwiotczenia, daje efekt naprężenia,rozjaśnia przebarwienia,pielęgnuje skórę trądzikową,korzystnie działa na skórę alergiczną,zmniejsza blizny, rozstępy i cellulit,sprzyja procesom regeneracji skóry ,regeneruje włosy i paznokcie, siwe włosy ciemnieją, wspomaga wzrost brwi i rzęs (głównie kolagen grafitowy).
Z pewnością pomoże Ci w problemie.
Pozdrawiam tej !


no ale jak to sie nazywa ta masc ??

pw
16-07-07, 18:23
Tak czy siak skóra Ci pozostanie jak zredukujes tłuszcz. Jak jej teraz nie amsa to bedziezs miał póxniej (jak będzie dalej sięredukował) A maści jest dużo poszukaj na google

lucko89
17-07-07, 13:16
no to co radzicie zeby juz nie robic na redukcje tylko cwiczyc porzadnie brzuch i zastosowac te masci??ale czy pomoga??

HuGsoN
17-07-07, 13:30
Stosowałem tą maść, nawet mam troche jeszcze.
Nazywa się KOLAGEN BIO ACTIV, czy jakoś tak.
Kosztuje bardzo dużo kasy. Lepsze efekty zauważyłem po maści z
masy perłowej, którą obecnie stosuje.

Masz link to tego z perły:
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=3300
Nie jest za tani, ale spoko, blizny prawie, że znikają, na trądzik też ok.

Link to kolagenu:
http://www.kolagen.ws/
Nie będę się głebiej wypowiadał o działaniu, bo zamiast smarować to się opierdalałem.

pw
17-07-07, 18:02
Redukuj się, i ćwicz brzuch aby skóra tak nie zwisała. Zadbaj o jakość skóry

lucko89
19-07-07, 20:32
czy taki trening starczy zeby wyrobic ta zwisajaca skore na ladny i widocznie umiesniony brzuch??(jak tak to ile to mniej wiecej zajmie czasu,staram sie takze trzymac diete redukcyjna)
brzuszki rano wieczorem kazdy dzien 3x25
bieg rano pon-piat 3km
basen 2x w tygodniu
brzuszki 3x20,unoszenie ugietych nog do gory 3x15 skretosklony 3x15 po kazdym treningu na silowni czyli pon,sro,piat

czy taki trening starczy???

pw
19-07-07, 20:53
Starczy, myślę że zajmie Ci to spokojnie kilka miechów :)

lucko89
20-07-07, 13:07
ale dam rady tym treningiem osignac dobre efekty??

pw
20-07-07, 13:45
tak :)