PDA

Zobacz pełną wersję : Chce zgubić okrągły brzuszek :)



hans87
15-07-07, 02:39
Witam! Moim problemem jak wielu osob jest okrągły brzuch. Mam 174 cm i waga 76 kg. Przyznam że chciałbym zgubić troche tłuszczu, obecnie ćwicze ma plan treningowy na mase. Ale ustalilem że na brzuch bede robił następujące ćwiczenia.

1 w tyg. basen, 1h
codziennie brzuszki
w czasie treningu na silce kołysanie sie z hantelkami

Prosze napiszcie mi czy to mi da jakies efekty i ile musze robic brzuszków zeby było dobrze, dodam ze narazie zrobie max 80 brzuszków. Pozdro :)

rtuber
15-07-07, 11:09
na brzuch lepiej rob sobie a6w

mały huba
15-07-07, 11:18
Może i się nie znam ale nie ma opcji żeby spalić tłuszcz tylko w jednym miejscu na ciele(w tym wypadku na brzuchu).Topisz się wszędzie ,nie wybiórczo.Do tego brzuszki najlepsze nie są gdyż na nich zrobisz sobie mieśnię,uformujesz jakiś tam wygląd.Jednak żeby było to widoczne musisz spalić tłuszcz do czego najlepsze są ćwiczenia aerobowe: bieganie,skakanka,boksowanie w worek,taniec :) A aerobiczną 6 weidera rób bo strasznie wyrabia to brzuch ;)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0ubpcuqnpl8q8395.html
tu masz linka. Ćwicz według niego.Rób pełen cykl(wszyskie 6 ćwiczeń) pomiędzy ćwiczeniami po klika oddechów przerwy,po cyklu do 30 sekund i następny cykl itd.
Pozdrawiam tej.

wajcha_wwy
15-07-07, 14:17
mały huba dobrze mówi zrób a6w to doskonale kształtuje brzuch
np moj kolega cwiczyl a6w, biegal codziennie 10 km i na brzuch zawijal sobie folie przed kazdym bieganiem zeby sie wypocic no i oczywiscie przestrzegał DIETE , dieta jest wazna w spalaniu tluszczu
no i teraz ma widoczny i z minimalnym tluszczykiem brzuch
a cwiczyl tak gdzie okolo ponad miesiac
pzdr

pw
15-07-07, 15:17
Aeroby Ci tylko pomogą, możesz zwiększyć efekty robiąc po aerobach trneing siłowy na brzuchu, i po nim ponownie aeroby

hans87
15-07-07, 16:44
Panowie znam a6w i robilem to przez 10 dni, ale nie dałem rady. Teraz tylko licze na basen, bujanie sie z hantelkami i na brzuszki.. Powiedzcie mi ile tych brzuszków musze robic, bo nie wiem, jak narazie to max zrobie 80x. Pozdro

mały huba
15-07-07, 17:24
Jeżeli robisz brzuszki to rób w ten sposób:
3 serie zwykłych(napinaj przy nich mięśnie) ile dasz rady
3 serie skrętoskłonów (w końcowej fazie "brzuszka"przechylasz tłów w lewo/prawo) ile dasz rady i to styka :) Jak chcesz robić bujanie to rób jak będziesz mieć wciąż siłę .
Po miesiącu w ten sposób dasz radę a6w a wtedy rób jak wyżej.
Oczywiście wszystko rób na skosie ;)
Pozdrawiam tej.

hans87
15-07-07, 19:18
Jeżeli robisz brzuszki to rób w ten sposób:
3 serie zwykłych(napinaj przy nich mięśnie) ile dasz rady
3 serie skrętoskłonów (w końcowej fazie "brzuszka"przechylasz tłów w lewo/prawo) ile dasz rady i to styka :) Jak chcesz robić bujanie to rób jak będziesz mieć wciąż siłę .
Po miesiącu w ten sposób dasz radę a6w a wtedy rób jak wyżej.
Oczywiście wszystko rób na skosie ;)
Pozdrawiam tej.


Dzięki ziomal za informacje :) musze wzmocnic brzuch zeby pozniej dac radę z "a6w". Co do skosu to ja moge robić brzuszki tylko w poziomie na (lezenie na podlodze, nogi pod szafke i jazda) niestety nie posiadam skośnej ławeczki

mały huba
16-07-07, 00:12
Proponuje w takim razie zakup takiej.Nie jest to wielki wydatek bo od 60-70 zł spokojnie skosa do brzuchów kupisz.Looknij na allegro albo w jakimś pobliskim sklepie sportowym to ostatnio trendy towar :D No ale jak nie masz to dawaj tak + dowal do tego wzniosy nóg w leżeniu(kładziesz się na plecy i wymachujesz w powietrzu złączonymi ,wyprostowanymi nogami) możesz też robić świecę(leżysz na plecach i unosisz pionowo nogi tak żeby biodra były w powietrzu i przytrzymujesz kilka sekund).To zawsze jakieś zastępstwo ale pomyśl nad skosem i a6w ;)
Pozdrawiam tej.

ubermas
16-07-07, 00:20
Chlopie rob mase, wazysz 76 kg przy 174 cm, przypuszczam, ze troche przesadzasz, pewnie nie jest tak zle. Rob mase i biegaj, najlepiej rano albo po treningu, ale mozesz tez wieczorem. Kup sobie jakis antykatabolik np BCAA i L-glutamine. Obetnij tez troche kalorii, twoje zapotrzebowanie to 3000 kcal, spozywaj wiec 2500, 500 spalisz na aerobach i w miesiac nie masz tluszczu. Pozdro

pw
16-07-07, 00:51
500 spali na utrzymanie organizmu, a na aerobach spali w zależności od trybu życiam, aerobów, diety, treningów ...