PDA

Zobacz pełn± wersję : Dawkowanie Xpand'a



PIOTREK.87
13-07-07, 18:38
Witam mam pytanie jak najlepiej dawkować Xpand'a :

1sposob-
dn treningowe- rano na czczo 1 porcja,a nastepnie 30 min po treningu 1porcja
dn nietreningowe - rano na czczo 1 porcja

2sposob-
dn treningowe- 30 min przed treningiem 1 porcja, a nastepnie 15-45 min po treningu 1 porcja
dn nietreningowe- 1 porcja w godz zblizonych do godz treningu w dn treningowe

A drugie pytanie dotyczy tego czy gdyby stosować Xpanda z jakim¶ mono lub jabłczanem to jak wygladaloby najlepsze dawkowane?
dn treningowe 2 porcje XPANDA, dn nietreningowe 1 porcja Mono lub jabłczanu - czy mogłoby być tak?

Za odpowiedzi daje soga, za wyczerpuj±ce mój problem odpowiedzi oczywi¶cie

rafalkomando
14-07-07, 11:37
wiec ta, samego XP nie warto stosowac jak juz to 2x XP. jesli bedziesz łonczył z mono to tak to bedzie wygladało, rano po przebudzeniu mono (5 gram) a przed treningiem XP(18,5 g) i zaraz po treningu 4-5 gram mono, natomiast dni beztreningowe XP rano na czczo, i o podobnej poze kiedy masz trening 5 gram mono, to jest optymalne rozwiazanie, natomias stosowanie samych XP to według mnie sie nie opłaca to sa suple które nadaja sie przed treningiem dzieki nim mamy pompe na treningu ,pozdrawiam

PIOTREK.87
14-07-07, 12:29
Ok , a jaki mono polecasz? jaki¶ tani najlepiej

rafalkomando
14-07-07, 12:51
Multipower to napewno. jesli to pierwszy cykl to mega caps,vitalmaxa ta zielona 500g

PIOTREK.87
14-07-07, 12:54
Acha , a je¶li trening mam o 13 a wstaje sredno 10-10.30 to nie lepiej brac Xp, jesl miałbym 2 XP, przed i po treningu niz rano na czczo i przed, bo wtedy bardzo mała róznica czasowa będzie, co otym my¶lisz?

rafalkomando
14-07-07, 14:57
jesli bedziesz miał 2 puchy to mozesz przed i po albo rano i przed, bedzie dobrze tak i tak, organizm po treningu jest jak by odkuzaczem i wszystko wchłania co potrzebne do meisni