PDA

Zobacz pełną wersję : problem przy przysiadach



brysk
11-07-07, 15:05
witam po dlugiej przerwie,

mam duzy problem podczas przysiadow, strasznie lece do przodu, podejrzewam ze to wina slabych prostownikow, choc wcale takie nie sa (moim zdaniem) :/, moze byc jakas inna przyczyna ? , dodatkowo powiem ze mam odstajace lapatki, ortopeda kazal mi robic prostowniki, tylko nie takie o ktorych wszyscy pisza i mowia, chodzi o to ze w lezeniu mam nie napinac w ogole posladkow, tylko podnosic sie do gory z rekoma i patrzyc na gore, (trudne) wtedy cwicze jakies krotkie prostowniki , co mam poprawic?? co jest przyczyna ?
prosze o pomoc

Leshek
11-07-07, 20:36
Siema!

Moze zastap przysiady czyms innym;)

brysk
11-07-07, 21:09
nie ma takiej opcji, to najlepsze cwiczenie pobudzajace cale cialo, nie da sie tego zastapic jakimis cwiczeniami na maszynach ;)

Młody
12-07-07, 10:37
Ja też tak miałem i moi koledzy i chyba każdy z nas bo nikt nie jest doskonały po prostu musisz odpowiednio się ustawić stanąć w rozkroku nogi do zewnatrz weź najlepjej sam gryf i popróbuj sobie postawe :D i prosze nie obwijaj gryfa żadnymi ręczniczkami bo to żenujące jest co najmniej !

Kenzo
12-07-07, 15:23
brysk tak jak mlody mowil zacznij od malych ciezarow zeby poprawic technike...

brysk
12-07-07, 20:41
po co mam gryf obwijac :| ?

przechylam sie do przodu nawet z malymi ciezarami, czy to 40 czy 80 czy 100 kg , oczywiscie to jest inna bajka bo przy 40 to tak ciezko nie wyglada jak na 100

brysk
14-07-07, 21:44
to juz nie ma innych ludzi na forum ?

AdRiAn
14-07-07, 22:31
mozesz zastapic przysiadami do lawki czyli siadasz na lawke z ciezarem na barkach i wstajesz.

albo zalatw sobie asekuracje do przysiadow pelnych czyt. takich jak robiles i leciales do przodu