PDA

Zobacz pełną wersję : kre-alkalyn + system protein 80



kamilj
10-07-07, 22:59
witam,
Z silowni korzystam juz dawno jednak z roznymi przerwami dlugimi krotkimi ale jednak. Cwicze juz systematycznie od czerwca 3 razy w tygodniu i robie na jednej sesji po jednym cwiczeniu na kazda grupe meisniowa: klatka, barki, biceps, triceps, plecy, nogi i co trening zamieniam cwiczenia. Zastanawialem sie nad zestawieniem odzywek w taki skladzie jak w temacie czyli kre-alkalyn 2500 + bialko system protein 80, tylko co wazne chce zaczac brac to od PAZDZIERNIKA a do tego czasu cwiczyc takim systemem, czy ktos moze poradzic czy to dobry wybor??

Punisher
10-07-07, 23:41
Ja bym na twoim miejscu skonczyl ogolnorozwojowke i po 3 miesiacach dopiero lapal za suple... Bedzie odmiana dla twojego organizmu i bedzie rosl i tak. Dieta.

kamilj
11-07-07, 08:20
wlasnie caly "myk" polega na tym ze mi odpowiada ten trening ogolnorozwojowy cwicze tak 6 razy w tygodniu i dlatego chcialem cos dozucic z suplementami :) poki co widac efekty bo podniosla mi sie troche rzezba wiec narazie nic nie ładuje ale tak jak pisalem mysle o tym od pazdziernika :) jakby ktos mial jescze jakies inne pomysly chetnie wyslucham :)