PDA

Zobacz pełną wersję : Przemiana materii



damussso
09-07-07, 20:41
Witam, mam pewien problem ktory dręczy mnie od dłuzszego czasu. Chodzi dokladnie o , no wlasnie , przybranie na masie, jest wiele sposobow, probowalem uwiezcie jakies masówki, tabsy na łaknienie jak Dibencozide (http://www.megabol.pl/products/dibencozide/dibencozide.htm) magnum, i wszystko spoko, działalo ALE zbyt czesto to wydalam. Potrafie 3x dziennie isc na kibel oddać kał, to jest naprawde irytujace, jem sobie kebaba i nie zdarze go zjesc a juz ide do kibla ;o , czy jest na to jakis sposob? zeby oszukac metabolizm?:D im wiecej jem tym częsciej odwiedzam kibel, prosze tylko o konkretne odpowiedzi, ludzi znajacym sie na tym fachu pozdrawiam.

nowin
09-07-07, 21:05
super szybka przemiana materii - wiem też mam tak ale aż 3 razy to nie chodze ;)
masz 2 wyjścia:
1.zmienić sport na wytrzymałościowy np biegi, pływanie
2. walić w siebie baaardzo dużo węglowodanów.

pewnie interesuje CIę wersja 2 więc tak:
mięśnie zbudowane są z białka i tylko dzięki nim rosną więc poprawne jest stwierdzenie, że dla kulturystów najważniejsze jest biało.... z tym że nie do końca. Bo dla osób takich jak ja czy ty czyli ektomorfików paradoksalnie to nie białko jest najważniejsze lecz WĘGLOWODANY.
nasze organizmu nigdy nie zaczną tworzyć mięśni nawet jeśli dowalisz 5 kg piersi z kurczaka dziennie dopóki nie zostanie zaspokojony z nadwyżką deficyt węglowodanów, czyli na "Chłopski rozum" dopóki organizm nie będzie miał nadmiaru ww nie bedzie masy ;(
więc jeśli chodzi o białka to 2,5 -2,8 g/ kgmasy ciała spokojnie wystarcz
jeśli chodzi o węgle to ja spożywam ponad 8g/kg masy ciała

efekty jak na najgorszą z możliwych opcji budowy ciała zadowalająca.

jesli chodzi o odżywki cała kasa tylko i wyłącznie w gainer, dla nas to podstawowa odżywka
pozdro

Punisher
09-07-07, 21:37
Jak myślicie czy to mogą być węglowodany szybkowchłanialne takie jak zastosowane w odżywce typu carbo?Czy to tylko sprawdza się w okresie regeneracji potreningowej?(oraz przed i w trakcie)

damussso
09-07-07, 22:01
hmmmm ciekawe rozwiazanie, plywanie? ku czemu to sie ma? poprawia metabolizm czy jak? ale ok dzieki za rade teraz wiem ze musze ładowac w siebie maksimum weglowodanow , a oprocz makaronu czy ryzu gdzie moge go uzyskać? jaki najlepszy suplement zawierajacy weglowodany bys mi polecil oczywiscie procz gainerow ; ] pozdro

Punisher
09-07-07, 22:05
Pływanie na poprawę metabolizmu? hehe
Chodziło mu o zmianę sportu, a nie dodanie jakiejś aktywności fizycznej , chyba ze sie myle?
Jedynie gainery i carbo to odżywki węglowodanowe(tylko, że czytaj wyżej^)

LUKI
10-07-07, 13:46
Napisz diete to poradze Ci co masz zrobic