PDA

Zobacz pełną wersję : Seks odmładza



fishe
25-04-06, 19:09
Badacze ze Szkocji stwierdzili, że pary, które uprawiają seks trzy lub więcej razy w tygodniu, wyglądają o 10 lat młodziej - i tak też się czują. Zebrali oni dane o ponad 3500 osobach, które twierdziły, że czują się lub wyglądają młodo jak na swój wiek. Okazało się, że duży wpływ na to miała częstość uprawiania seksu.

Prowadzący badanie dr David Weeks z Royal Edinburgh Hospital dowiodło, że im częściej uczestnik badania uprawiał seks, tym młodziej wyglądał. Już trzy stosunki w ciągu tygodnia wydają się "odmładzać" badanych. Jak twierdzi Weeks w trakcie stosunku następuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej oraz zwiększone wydzielanie endorfin w mózgu- substancji podobnych do narkotyków - działających przeciwbólowo i poprawiających nastrój. Częste pobudzanie ich wydzielania prawdopodobnie jest przyczyną dobrego samopoczucia badanych.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Weeksa, wpływ genów stanowi tylko 25% wszystkich czynników decydujących o wyglądzie. Pozostałe 75% to czynniki behawioralne, czyli styl życia i zachowanie się człowieka.

źródło: http://www.mediweb.pl/sex/wyswietl.php?id=580

MADOX
25-04-06, 23:05
no oczywiscie po malym... ja czyje sie jak niemowlak :wink: dobra to sprawa z tym sexem chwala dla tego co to wymyslil :wink:

Kwiatek
25-04-06, 23:53
po małym sexsie czuje sie jak nowo narodzony.......:P:P
pozdrawiam wszystki:):)

MADOX
26-04-06, 05:59
bo kazde misie lubia male "co nico" wtedy najlepiej isc na silke po malym co nieco sila idzie jak szalona :wink: :mrgreen:

sylwka
26-04-06, 11:31
zacznij w wieku 10 lat a bedziesz sie czul jak nowonarodzony;P

fishe
26-04-06, 14:43
zacznij w wieku 10 lat a bedziesz sie czul jak nowonarodzony;P haha no najlepiej zaczac i bedziesz ciagle bardzo mlodo wygladal jak nowonarodzony jak powiedziala Sylwia

LoLiTa
26-04-06, 20:15
czyli jakie wnioski z tego ?! pierdolcie się :mrgreen:

MADOX
26-04-06, 22:26
ile wlezie , a bedziemy zyc wiecznie

fishe
27-04-06, 14:27
kiedy tylko mozna kiedy tylko sie da ciekawe czy to taka prawda ale byc ciagle mlodym to by bylo zajebiscie

vold
27-04-06, 19:36
To mnie najbardziej cieszy ostry sex i siłownia i nic więcej mi nie potrzeba :wink:

sylwka
27-04-06, 19:45
Napisalam,fishe, napisalam, a nie powiedzialam:)
voldemort, z tego da sie wyzyc????:)

MADOX
27-04-06, 20:14
voldemort, a jeszcze pepsze jest sexik na silowni to jest niezle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vold
27-04-06, 21:27
sylwka jasne że da się wyżyć, tylko trzeba znaleść bogatą partnerke :mrgreen:


MADOX na siłowni jeszcze nie próbowałem ale za godzinę przetestuje,hehe,

chociaż ostatnio strasznie mnie odmładza sex w samochodzie nawet nie wiedziałem że w takim pudełku możena tak poszaleć tylko jest jedno wymaganie , klimatyzacjia :mrgreen:

MADOX
27-04-06, 21:31
o oj tak ja wlasnie ostatnio mialem mala przerwe z partnerka no i jak juz sie pogodzilismy to niebylo gdzie no to w samochod i nad wisle w takie romantyczne mijesce ....szyby zaparowaly hahaha :mrgreen: