PDA

Zobacz pełną wersję : plan treningowy



bananek1
08-07-07, 08:28
słuchajcie moi mili,mam do was wielką prośbe,czy znajdzie sie ktos kto ułoży mi jakis dobry plan treningowy? chce uprawiac kulturystyke ale nie wiem od czego zacząc żeby nie było źle. mam sprzet w garazu i chce go wykorzystac. mam 34 lata i waga 80kg. uzywam karotyny buforowanej i białka casilan 90.bardzo prosze o pomoc,pozdrawiam

VegetaSSJ3
08-07-07, 09:58
Na ty forum masz podane plany treningowe jakie tylko chcesz pozdrawiam

bananek1
08-07-07, 11:55
ok,rozumiem,a co powiecie o odżywkach? co brac,bo teraz jade na kreatynce buforowanej i na jakims specyfiku z apteki z duza iloscią białka

wara
08-07-07, 12:13
jak zaczynasz dopiero przygode z tym sportem zdecydowanie powinienes zostawic kreatyne, bez niej bedziesz mial przyrosty a przyda ci sie ona jak bedziesz mial zastuj pewnie za jakies 4 miechy mozesz ja wziasc a bialko jak najbardziej ale pamietaj dieta to podstawa shake to tylko dodatek uzupelniacz diety

bananek1
08-07-07, 12:46
czemu nie kreatyna? przeciez ona dziala na sile jak wiem

Młody
08-07-07, 13:16
ponieważ jest ona Ci teraz do niczego nie potrzebna a i tak Ci za wiele z niej nie wejdzie ponieważ Ty pewnie gryfu jeszcze nie umiesz złapać poprawnie dlatego właśnie pozatym teraz i na samym jedzeniu byś ładnie puchł a to bebiko z apteki weź wywal do śmietnika :D

dexter
08-07-07, 14:24
wiec zacznij od treningu obwodowego około 2 miechy, potem ułóz sobie trening na mase i dobra diete, jak troche sie z tym pomęczysz to dopiero pomysl o odżywkach.Trening obwodowy masz w podwieszonych diete tak samo pozdro

Kenzo
12-07-07, 15:17
nie bierz kreatyny na poczatku... na poczatku na suchu bedzie Ci i tak ladnie wchodzilo i powinnes nabrac dobrej techniki a nie zaczynasz z zerowa wiedza i stazem i odrazu krete... a pozatym ja zawsze polecam ogolnorozwojowy... poniewaz trening obwodowy stosuje sie do : poprwy wydolnosci, i czasem do redukcji. a jaki masz wzrost bo tego nie podales...

MiniaT
12-07-07, 22:14
Moge tylko poprzeć wypowiedzi innych....
Odstaw Kreatynke na późniejszy okres... Białko, hmmm ewentualnie możesz brać ale ważne też jaki masz wzrost...
Moim zdaniem pierwsze 3 - 4 miechy powinieneś ćwiczyć na czysto ale za to porządnie
A plany treningowe i reszte masz popodwieszaną na forum :)...
Powodzenia

Kenzo
12-07-07, 23:40
i proponuje znalesc jakas dietke;)