PDA

Zobacz pełną wersję : I'M



Młody
07-07-07, 23:35
siemka mam 17 lat 182cm warze 94kg może po górze nie widać ale mam masywne uda wszystko mi we mnie pasuje oprócz moich barków które wyglądają jak wieszaki mam 41cm w łapce wycisnę na klatkę 130kg serie przysiadów robie 100kg na karku ale moje barki to żenada ćwiczę 4lata ale tak na poważnie ok 1,5roku od kiedy wyszedłem z garażu i zapisałem się na siłownie moje pytanie brzmi co mam zacząć robić z tymi barkami bo jakiś super efektów nie oczekuje bo wiem że pewnych rzeczy w genetyce nie da rady obejść ale można zawsze lepiej ćwiczyć

Gnidek
08-07-07, 00:03
Spoko Fotka Widze ze Cwiczysz na "Atlasie"
Dobra Klata
napisz jakie robisz cwiczenia na barki

Robalo
08-07-07, 00:19
Mi sie podoba klatka fajnie wygląda łapy też brzuch trochę słabo pokaż więcej zdjęć . Pozdro

areneusz
08-07-07, 00:40
Klata jak u goryla masywna, dobrze jest, zrob 6-pack wystarczy raz w tygodniu unoszenia nog na drazku a zobaczysz efekty

lovelas69
08-07-07, 01:50
wszystko fajnie ale to co najbardziej rzuca mi sie w oczy to Twoje przedramiona wydaje mi sie ze sa zbyt szczuple...

HuGsoN
08-07-07, 02:01
Według mnie też spoko :) nawet fotka fajna :) Na barki, hmm w sumie, żeby nadrobić to bym proponował ćwiczyć 2 razy w tygodniu, 3 ćwicznia na siłę. Myślę, że Ci ładnie wejdzie. Co do przedramion, to w sumie też możesz popracować, a i jak byś zrobił A6W, teżby nie zaszkodziło.

Pozdro, gratuluję wytrwałości. SOG

Piotroszka
08-07-07, 03:03
Też bym powiedział że dobrze wygląda, skupiłbym się na brzuchach i troszke wyrzeźbił i miodzio...

Młody
08-07-07, 12:22
heh dziękówka ta ćwicze na "atlasie" na barki robie wyciskania zza głowy 4x8 na suwnicy, następnie robie bok barków hantelkami na bok albo na wyciągu 4x8 hantlami a na wyciągu 4x10, następnie jest taka maszyna na barki bardzo dobre ćwiczenie na przód barków robie 4x8, i na koniec robie tył barków na wyciągu 4x10 lub hantlami w opadzie tłowia 4x8. Mam coś zmienić ? Oczywiście nie ćwicze ciągle tym samym planem bo czasem zamienie sobie jakieś ćwiczenie jednak kolejność zostaje taka sama 1 ćwiczenie wielostawowe, 2 bok, 3 przód, 4 tył

dexter
08-07-07, 16:28
a co brałes??

lovelas69
08-07-07, 17:31
co brał ;-) heh dexter on brał KOKS ;-) a co wiecej to nie wiem moze nam sie pochwali

ubermas
08-07-07, 17:32
Barki to jedna z partii miesnie, ktora lubi wiecej powtorzen. Uwazam, ze robisz za malo powtorzen i za duzo serii. Rob tylko 3 cwiczenia po 4 serie, np wyciskanie zza glowy 15/12/10/8, podnoszenie hantli na przemian 12/12/10/10 ale zaraz po serii lap zaraz za mniejsze hantle i zrob na reke po 4 zybkie powtorzenia, fajnie je wtdy dobijesz, na koniec np podciaganie sztangi do brody, 12/10/8/8 i to tyle. Nie ma bata, ze nie bedzie efektow, a tylnie aktony zrobisz przy zmianie planu, poprostu wyrzucisz jedno z cwiczen i tyle. Nie dodalem, ze twoje barki wcale nie sa zle, bo jak dla mnie sa spoko, tylko, ze ja nie mam kosmicznych wymagan, nad brzuchem popracuj. Pozdro

ks
08-07-07, 19:13
zrób tak
wyciskanie zza karku 4s
podciaganie sztangi do brody 4s
wznosy boczne4s
wznosy barkow 4s
wiecej powtorzen
np tak 12 10 10 8

Młody
08-07-07, 21:55
co brałem 200 metanabolu 10ml testosteronu i 10ml deki do tego białko i gainery witaminy osłonki tamoxifen i clomid i bardzoooo dużo jedzenia :D:D:D:D

dexter
08-07-07, 23:10
to duzo wyjaśnia hehe

lovelas69
08-07-07, 23:36
coz trzeba miec nie po kolei w glowie zeby brac testosteron w wieku 17 lat i zaburzac wlasna gospodarke ale jedzcie i niech maleja wam penisy... Dziekuje za uwage

Młody
09-07-07, 00:10
lovelas69 penis nie może zmaleć tylko jajka więc się nie ośmieszaj po za tym tego się nie je tak dla Twojej świadomości a po 3 to nie bedę walił koxów jak będe miał żone dzieci i prace bo będe wtedy miał wszystko w dupie więc uważam że teraz jest czas dla mnie na koxy a jak masz problem z malejącym penisem to nie mój problem

Cielu7
09-07-07, 01:35
no to teraz koksuj ile sie da potem zaluz rodzine moze splodzisz dzieci (moze) znajdziesz prace oby i co masz wszystko w d...e wygladasz jak flak i puchniesz jak swinia ale co tal masz dalej w d....e o stuknela 40 o wmorde trzeba robic djalizy itp bo co bo watroba walnela a za nia co nereczki sie syply ale co tam trzeba miec potem wszystko w D...... pozdrawiam i zycze zdrowia (ten tekst dedykuje wszystkim koksom w wieku rozwojowym pozdrawiam) :)

Punisher
09-07-07, 11:05
Młody dobrze, że wiesz, że jajeczka mogą zmaleć, a jeżeli ktoś tego nie wie, to nie znaczy, że się ośmiesza, tylko że jest w miarę rozważny. Na szczęście nie niektóre osoby tak jak np. lovelas69, cielu7 i ja nie muszą dokładnie znać skutków sterydów by znać swoje ciało. Robią to Ci, którzy chcą a nie każdemu chce się czytać o takich świństwach w różnych ilościach. Sterydy są dobre dla niektórych, ale na pewno nie w tym wieku;/ Wbij sobie coś w bary moze to cos pomoze?

Młody
09-07-07, 13:03
po prostu nie musi mi wypisywać głupot bo mam kolegów co biorą koxy długi czas są normalni mają dzieci żony prace ale oni nie jadą ilościowo nie wiadomo ile cykl 2 razy w roku i odblokowanie wszystkie badania w normie uważam że wszystko jest dla ludzi ale z głową a taki ubek co nigdy nic nie brał i wypisuje mi jakieś skutki uboczne to nie mogę tego czytać no sory ale to jest moja sprawa najpierw chciał żebym napisał co brałem a potem chciał zabłysnąć i poszło mu jak młodej kurwie w deszcz

MiniaT
09-07-07, 13:44
Młody może masz i racje ale jak jakiś starter zobaczy jaką masz "Fajną" klate i że brałeś koxy to też zacznie i on w przeciwieństwie do ciebie nie bedzie wiedział ile i jak brać bedzie wbijał ile wlezie... więc wiesz a jego stosowania moga być gorsze efekty ...

Punisher
09-07-07, 14:24
Młody zgodze się z tobą, że niektórzy biorą koksy zachowując normalne funkcjonowanie organizmu itp, jak mowisz mają żonę, dzieci itp, ale ty nie masz, bo jesteś za młody (chociaż w dzisiejszych czasach :d)
Ale jeśli mówisz, że wiesz co robisz to ok, bo trudno jest mieć 41 w wieku 17 lat, kiedy to jeszcze ciało rośnie we wszystkie strony, bez koksów się takiej figury nie zdobędzie niestety. Ale wszystko ma swoje dobre i złe strony...

Młody
09-07-07, 20:43
wiem że trudno i dla tego ja nie ukrywam tego że coś biore bo jest to dla mnie śmieszne jak pytam się kogoś kto jest duży co brał a on idzie w zaparte że nic pozatym cykl z 10ml deki i teski i metki jest maluteńki po tym odbloki i robi się przerwe pół roku aby dać odpocząć organizmowi nie uważam żebym wiedział o tym wiele ale wiem tyle aby sobie nie zrobić krzywdy :D Pozdro dla kumatych

Kakashi
10-07-07, 15:55
Młody może masz i racje ale jak jakiś starter zobaczy jaką masz "Fajną" klate i że brałeś koxy to też zacznie i on w przeciwieństwie do ciebie nie bedzie wiedział ile i jak brać bedzie wbijał ile wlezie... więc wiesz a jego stosowania moga być gorsze efekty ...

ale zes dojebał :D jesli chodziło by o mnie to co mnie obchodza takie niedorozwoje co mysla ze jak pójda dwa razy na siłke to beda wielkie i nawet nie zapytaja o rady?? sami sobie szkodza on im tego nie kaze brac!!

co do reszty tematu to macie sie uspokoic bo robicie straszny syf!! jeszcze ktos sie wypowie na temat kto ma barc a kto nie to ma warna tutaj oceniacie tylko jego sylwetke!!

AdRiAn
14-07-07, 18:28
mi sie nie podoba. co do barkow :

wyciskanie zza karku sztanga 3 serie 10, 8, 6
Wyciskanie sprzed klatki 3 serie 10, 8, 6 + po 2 ostatnich seriach daj po 6 powt wyciskanie hantli stojac bez zadnej przerwy.
Podciaganie sztangi do brody 3 serie po 10 powt
Unoszenie na boki siedzac (na tylni akton) 3 serie po 12 powt.

ten trening kiedys zajebiscie poruszyl moje barki (po roku cwiczen), sprobuj - nie masz nic do stracenia...

jedna uwaga : mocno rozgrzewaj barki, w bluzie, tak z 15-20 minut krazen + szybkie powt samym gryfem ( wyciskanie siedzac )

Sonny_Black
14-07-07, 21:21
powiem ci ze figura nieco podobna do mojej ;P o barki sie nie martw, bo malo widze 16-18 letnich barzastych chlopow :) wszystko w swoim czasie ci urosnie jeszcze bo jeszcze rosniesz i bary ci urosnom. gratuluje takiej sylwetki w tym wieku i pierdol tych co ci wypominajom ze wdupiasz cos, bo wsystko jest dla ludzi - jesli nie chcecie miec szybkich efektow to sie nie tykajcie koksow