PDA

Zobacz pełną wersję : Klata



PoLeK
07-07-07, 16:05
Jakie ćwiczenia robić na powiększenie masy mięśniowej klatki pierśiowej i ile serii po ile powtórzeń robić danego ćwiczenia??

wara
07-07-07, 16:15
moze bys tak poszukal cos ??jest tego maseee tylko dupe trza ruszyc http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp

pozdr.

HuGsoN
08-07-07, 00:54
Jak widać nie każdemu się chce :o0 albo jest laikiem komputerowym :)

PoLeK
09-07-07, 15:48
Jakie ćwiczenia na "plażową" sylwetke??? Rzeźba??

Wilku33
09-07-07, 19:13
jak nie masz masy to nie masz z czego robić rzeźby.... jak masz duzo tłuszczu to rzeźba

Młody
09-07-07, 19:47
wytłumacz mi jak można wyrzeźbić
tłuszcz jak umiesz to mnie naucz byłbym bardzo wdzięczny. Na mase najlepsze są wszytskie wyciskania moim zdaniem najlepszy pla na klatke zawsze zaczynaj od płaskiej potem idziesz na skos raz dół raz góra następnie rozpiuętki albo brama i masz dobrą klate ! :D przynajmniej u mnie idealnie się sprawdza no i nie rób jakiś mostków itp bo tylko kręgosłup sobie psuć będziesz

Wilku33
09-07-07, 20:09
REDUKCJA
kurwa pojebało mi sie
sorry

PoLeK
09-07-07, 20:19
Jak wygląda ćwiczenie "brama"??

Młody
10-07-07, 13:46
jest to ćwiczenie na wyciągu stojąc lekko wychylamy się do przodu w obu rękach trzymając linki wyciągu gdy już ściągniemy to lekko wychylamy ręce do przodu i spinamy klate i potem powoli opuszczamy zajebiście mi wchodzi góra klaty puchnie jednak trzeba trochę popracować nad techniką tego ćwiczenia

Młody
10-07-07, 13:52
http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka_pliki/image029.gif

wara
10-07-07, 15:32
juz mnie zdenerwowales polek zasrana mordo rusz dupe i zacznij czegos szukac wszystko na talerzu chcial bys miec podane? dostales link z cwiczeniami i reszta nalezy do ciebie!!

PoLeK
10-07-07, 15:45
Lol. Stary jak nie chce to się nie odzywaj. Są ludzie którzy chcą pomuc i pomagają. Ja pier.... w takim razie na chuj to forum?? Wydawało mi sie że powstało ono aby pomuc początkującym. Jak bym chciał tracić czas to bym poszukał. Żal.
Czym można zastąpic to ćwiczenie?? Bo niestety ale nie posiadam atlasu.

MILAN
10-07-07, 18:55
kup se sztangielki chociaż, albo zapierdzielaj pompki ;p

PoLeK
10-07-07, 19:22
Mam ławke, 2 sztangi i 2 hantle.

ks
10-07-07, 20:59
Lol. Stary jak nie chce to się nie odzywaj. Są ludzie którzy chcą pomuc i pomagają. Ja pier.... w takim razie na chuj to forum??
masz racje stary ... mnie tez to wkurza jak tak piszą te cwianiaki niektóre ... sog dla ciebie

wara
10-07-07, 23:48
ks jak bys poczytal troche to bys wiedzial ze udzielilismy mu odpowiedzi a ze mu sie nie chce szukac to inna sprawa kazdy by chcial miec wszystko podane na tacy a tak nie ma
jestesmy zeby zeby pomagac i korygowac a nie odwalac za niego robote jak by chcial to by najpierw ruszyl swoje dupsko i poszukal!! wiec sie nie wpi e r dalaj szczurze bo tez mozecie ruszyc sie i cos zrobic

PoLeK
11-07-07, 08:43
Wara nie obraź się ale Ty mi akurat w niczym nie pomogłeś. Ten atlas to ja widziałem już dość dawno temu. Chcialem znać waszą opinie na temat ćwiczeń i jakie polecacie z waszych doświadczeń. I po pierwsze nie pisz że udzieliliście mi odpowiedzi bo udzielili mi ich oni a nie Ty. A po drugie nasz dialog chyba do niczego nie prowadzi oprucz do tego że zniechęcasz innych użytkowników tego forum do pomocy innym.

wara
11-07-07, 11:28
masz wszystkie cwiczenia w atlasie wiec w czym problem? jakbys napisal jakie cwiczenia robiles i czy one sa dobre to mozna by bylo ci doradzic co mozesz dalej robic z klata jakich cwiczen nie robiles i do czego powinienes sie bardziej przylozyc a ze nic o sobie nie napisales to nie moja wina

PoLeK
11-07-07, 11:36
Na klatke robiłem:
wyciskanie na płasko (kiedyś robiłem gneralnie na siłe, teraz chcem na wygląd :P) 4 serie po 6 pow.
wyciskanie na płasko-wąski chwyt 4x6
wyciskanie na skosie 4x6
wyciskanie hantli na skosie 4x6
rozpiętki 4x6

Co moge zmienić, po ile powturzeń i jakie ćwiczenia zmienić itp ?? prosze o rady.

Warlord
11-07-07, 11:43
nie kumam twojego sposobu robienia 4 serii po 6 powtorzen, ja dobieram ciezar zeby moc zrobic za 1 razem z okolo 12-14 powtorzen, w 2 10, w 3 z 6 do 8
bo w jaki sposob ty robisz tak jak piszesz, sorry ale dla mnie to jest w ogole nie logiczne zeby w kazdej serii robic po 6 powt., wychodzi na to ze albo robisz za duze odstepy czasowe miedzy seriami albo na za malym ciezarze cwiczysz

wara
11-07-07, 12:02
jak dla mnie plan troche dp dupy
ja bym ci polecil plan ktory sam robilem z zajebistymi skutkami

wyciskanie skos gora sztanga 12 10 8 6
wyciskanie hantli na plaskiej 12 10 8 6
rozpietki glowa w dol 12 10 8 6
sciaganie linek na bramce 12 10 8 6

sam musisz sobie dobrac program jaki ci pasi zmieniaj treningi bo zlapie cie szybko zastuj mozesz w moim programie zmienic ze robisz gore chantlami a dol sztanga jak tam chcesz rob tak abys mial przyrosty na kazdego dziala co innego i pamietaj ze skos jest wazniejszy od plaskiej lawki


pozdr.

PoLeK
11-07-07, 12:08
nie kumam twojego sposobu robienia 4 serii po 6 powtorzen, ja dobieram ciezar zeby moc zrobic za 1 razem z okolo 12-14 powtorzen, w 2 10, w 3 z 6 do 8
bo w jaki sposob ty robisz tak jak piszesz, sorry ale dla mnie to jest w ogole nie logiczne zeby w kazdej serii robic po 6 powt., wychodzi na to ze albo robisz za duze odstepy czasowe miedzy seriami albo na za malym ciezarze cwiczysz
Jak już wcześniej wspomniałem robilem tylko na siłe. Ciężar brałem maksymalny jaki moge wziąść na te 6 powturzeń. Chcem teraz zacząć ćwiczyń na wygląd. Wara jak juz wcześniej pisąłem nie mam mozliwośći robienia bramki bo nie posiadam atlasu. Znasz może jakieś zastepcze ćwiczenie zamiast bramki?? Wyciskanie w wąskim chwycie jest dobre??

Leshek
11-07-07, 12:08
Wara ja dokładnie taki sam trening robiłem i jest dobry Polek gwarantuje ze po tym treningu masa klaty ci wzrosnie.
Warlord sa rozne typy treningu ty akurat robiles z obciazeniem progresywnym, a Polek ze stalym.

wara
11-07-07, 12:28
wyciskanie w waskim odradzam bardziej wchodzi na triceps wiec ja robie to cwiczenie wlasnie na ta grupe miesni zamiest bramki zrob sobie np
rozpietki glowa w gore albo przenoszenie chantla

Młody
11-07-07, 20:34
zmień ten plan stary przez niego zamiast rosnąć klata Ci zmaleje temu kto Ci to rozpisał powiec żeby nigdy więcej nikomu planu nie rozpisywał ! Od początku duże partie mięśniowe mniej więcej 12-16 serii nie więcej nie mniej a więc skoro nie posiadasz wyciągu nie widze najmniejszego problemu :D Jeszcze pytanie czy posiadasz jaki kolwiek skos w swojej ławeczce ? a więc jeżeli masz to
wyciskanie na płaskiej 4x8(10) nie wiem jak Twój organizm lepjej reaguje czy na 8 czy 10 ruchów
następnie arnoldki lub wyciskanie w skosie lub wyciskanie hantli najlepjej zmieniaj sobie co trening :D
i na koniec rozpiętki lub przenoszenie hantla za głowe tu po 4x10 i lepjej rób to mniejszym ciężarem i dokładnie aby nie złapać kontuzji i dobrze rozciągnąć klatke
Po skończeniu treningu możesz klate dobić małym ciężarem duzo ruchów na płaskiej aż stracisz siły na spompowanie co serie rozmasowuj klatke łapiesz za cycka i go ściskasz :P i rozciągaj ją po skończonym treningu i następnego dnia rano
PS. Jak pomogłem daj soga pozdro i powiec jak trening jak już poćwiczysz