PDA

Zobacz pełną wersję : Monster mass i Vitalmax Monohydrant kreatyny-Można tak połączyć?



bartek9009
07-07-07, 11:43
Mam pytanie, bo zamierzam sobie kupić Monster Mass, (bo słyszałem że to dobry Gainer), i połączyć to z Vitalmax Monohydrant kreatyny.
Czy w ogóle opłaca sie tekie coś zrobić, czy to dobre rozwiązanie??

Prosze o szybkie odpowiedźi

Pozdr.

nowin
07-07-07, 12:57
jak masz diete to się opłaca jak nie to zainwestuj w diete

VegetaSSJ3
07-07-07, 13:09
Jesli nie masz diety to i tak po tych odzywkach przybedziesz na wadze i na sile i wytrzymalosci bo po to sa te odzywki dieta tez jest dobra ale nie jest az tak konieczna jak inni mowia

bartek9009
07-07-07, 14:28
Ale mi o to chodzi, czy można ten gainer i tą kreatynę połączyć??
I czy przyniesie to rezultaty, czy nie opłaca sie tego łączyć.

POzdr.

Prosze o szybką odpowiedź

nowin
07-07-07, 14:35
Jesli nie masz diety to i tak po tych odzywkach przybedziesz na wadze i na sile i wytrzymalosci bo po to sa te odzywki dieta tez jest dobra ale nie jest az tak konieczna jak inni mowia

eeee raczej to co napisałeś to bzdura,
fakt są osoby które mają wspaniałe predysopzycje od tego sportu i bez specjalnej diety czy treningów osiągają olbrzymie rezultaty ale 99% to zwykli ludzie którzy muszą konktretnie się natyrać na siłowni i władować w siebie 2x więcej jedzenia niż potzrebują żeby był efekt. jeżli zaczynasz ćwiczyć to możliwe że bez diety poczujesz działanie tych odżywek ale nie licz na cuda. skoro już wydajesz kase na odżywki to stara się zrobić wszystko aby wykożystać w 110% ich potencjał

opłaca się łączyć te odżywki

Kasa313
07-07-07, 18:49
nie kluccie sie gosc sie nie pyta czy moze stosowac tylko czy moze tak polonczyc. Owszem mozesz lecz do tego kup sobie taurynke z olimpu bo jest potrzebna jako trasporter :)