PDA

Zobacz pełną wersję : Kiedy stosowac progresje,regresje a kiedy stały ciężar ???



pkmh
06-07-07, 20:24
Tak jak w temacie: kiedy powinno sie stosowac progresje lub regresje a kiedy stały cięzar. Jedni mowia zeby stosowac progresje a inni zeby cwiczyc stalym ciezarem..moze mi ktos wytlumaczyc w jakich przypadkach powinno sie to robic?? pozdro

ubermas
06-07-07, 22:41
Ja np prawie wszystko robie regresja, ale moj brat byly kulturysta nie zachwala tej metody, on przez wszystkie lata treningow cwiczyl systemem 12/12/12 i stalym ciezarem i naprawde byl WIELKI, duzo wiekszy niz kumple, ktorzy cwiczyli wlasnie regresja, ale ja jakos nie umie sie przekonac do cwiczenia stalym ciezarem, choc kurcze robiac klate stalym ciezarem mialem lepsze efekty. Ale z tego co widze to 99% cwiczacych stosuje regresje. Pozdro

VegetaSSJ3
06-07-07, 22:59
Ja tez kiedys cwiczylem stalym ciezarem i naprawde miesnie rosly szybciej ale co z tego jak sila stoi w miejscu prawie wiec lepiej cwiczyc z progresja wtedy jest ciekawiej i jest wyzwanie a ja uwielbiam wyzwanie przed nowym ciezarem

Smug
07-07-07, 13:22
A jak sądzicie, czy jeżeli powiedzmy w jednym tygodniu cwiczyłbym klatkę progresją, a na następny trening w kolejnym tygodniu stałym cięzarem i tak przez cykl treningowy, to mógłbym odczuć wzrost siły i masy klatki??? Jestem tego ciekaw, czy takie połączenie mogłoby być dobre.Pzdr.

VegetaSSJ3
07-07-07, 13:40
Niewiem ale mozna sprubowac co ci szkodzi

MILAN
07-07-07, 14:47
dzieki za ten temat, teraz już wiem czemu masa rosła a siła nie ;p pzdr

pkmh
07-07-07, 14:50
dzieki za ten temat, teraz już wiem czemu masa rosła a siła nie ;p pzdr

Wlasnie mnie tez to interesowalo i dlatego zalozylem ten temat no i juz wiem jak bede cwiczyl..pzdr

Sonny_Black
07-07-07, 15:09
gowno prawda ze sila nie idzie, ja jak zaczynalem cwiczylem wszystko po 10 powtorzen zadnych progresji/regresji nie robilem a sila rosla mniej wiecej co 2 treningi dokladalem ciezaru!

VegetaSSJ3
07-07-07, 15:32
Sony balck nie badz takie narwany bo nie wierze ze co tyg dorzucasz ciezar to za 10 tyg przegnisz nawet mnie he he he a to raczej nie mozliwe b o ja jestem najpotezniejszy

Sonny_Black
07-07-07, 19:15
a czy ja do kurwy nedze pisze ze mi rosnie co trening ja pierdole to bym juz wyciskal chyba tone.
mowie ze zwiekszalem CO 2 TYGODNIE jak bylem jeszcze poczatkujacy (na sucho) i se kurwa nie wierz bo huj ci do tego, ja wiem ze taki trening (bez progresji, itd.) daje mi dobre efekty.

MILAN
07-07-07, 19:23
Cieszymy sie i zazdrościmy :P Ale spokojnie, bez emocji :D

Smug
07-07-07, 19:35
a czy ja do kurwy nedze pisze ze mi rosnie co trening ja pierdole to bym juz wyciskal chyba tone.
mowie ze zwiekszalem CO 2 TYGODNIE jak bylem jeszcze poczatkujacy (na sucho) i se kurwa nie wierz bo huj ci do tego, ja wiem ze taki trening (bez progresji, itd.) daje mi dobre efekty.


Bo na początku zawsze siła i masa szybciej idzie...

VegetaSSJ3
07-07-07, 22:23
uwazaj ze slowami jesli chcesz porozmawiac to sie lepiej chamuj

MiniaT
07-07-07, 23:37
Mam pytanie którego tu raczej nie powinnem tu zamieszczać ... Ale czy na tym forum działają Admini i Mody ?? bo facet chyba przesadził z swoją wypowiedzią...

MILAN
07-07-07, 23:58
są są, ale adminy to też ludzie i cały dzień nie śledzą forum

MiniaT
08-07-07, 00:07
są są, ale adminy to też ludzie i cały dzień nie śledzą forum
Wiem wiem ale właśnie z nim konwersowałem na HydeParku :PP

Sonny_Black
08-07-07, 08:06
nie no sory mam ostatnio zle dni ale nie lubie jak ktos mi zarzuca ze klamie czy mi tam nie wierzy a ja tu opisywalem swoje doswiadczenia

VegetaSSJ3
08-07-07, 10:00
Nie napislem ze klamiesz tylko zarzartowalem ze co tydzien dokladasz nowy ciezar no i ze po miesiacu tone wiezniesz

dexter
08-07-07, 14:17
ja mysle, ze po prostu każdy powinien sprawdzic na sobie wszystkie 3 opcje i wtedy będzie wiadomo co na kogo działa lepiej....