PDA

Zobacz pełną wersję : trening na całkiem inne partie mięśni - PIĘTY, POWIEKI, KCIUKI, USZY



karolek32
05-07-07, 15:05
Witam. Niedawno mój trener na siłowni we Wrocławiu, Pan Marek doradził mi taki oto trening na inne niż zwykle partie mięśni. Oczywiście te normalne też trenuje ale za każdym razem jakieś inne dodaje. Robie trening na mase.Tak to wygląda:

1. trening. oprócz pleców i bicepsu trenuje pięty:
- podciąganie na piętach na maszynie 2x 15 powtórzeń
- wyprosty stóp na maszynie siedząc 3x 8-10 powtórzeń
- wyciskanie na maszynie stopami 3x 8-10 powtórzeń

2. Trening. oprócz barków i tricepsu robie uszy, powieki:
- butterfly uszami 3x 8-10 powtórzeń
- wiosłowanie uszami maszyna 3x 8-10 powtórzeń (zawiązuje sznur na uszach)
- podciąganie na powiekach 3x 15 powtórzeń
- wiosłowanie powiekami maszyna 3x 8-10 powtórzeń

3. Trening, mój ulubiony: klatka, nogi i dodatkowo kciuki:
- wyciskanie ławka płaska kciukami 3x 8-10 powtórzeń
- modlitewnik sztanga łamana kciukami 3x 8-10 powtórzeń
- ławka skośna wyprosty kciuków z hantlami 3x 8-10 powtórzeń.


Co myślicie o tym treningu? Prosze oceńcie bo narazie jestem w drugim tygodniu i dosyć małe zmęczenie mam tych partii mięśni; może za mało ćwiczeń?. Z góry dziękuje za pomoc.

szambelan
05-07-07, 15:16
Witam. Niedawno mój trener na siłowni we Wrocławiu, Pan Marek doradził mi taki oto trening na inne niż zwykle partie mięśni. Oczywiście te normalne też trenuje ale za każdym razem jakieś inne dodaje. Robie trening na mase.Tak to wygląda:

1. trening. oprócz pleców i bicepsu trenuje pięty:
- podciąganie na piętach na maszynie 2x 15 powtórzeń
- wyprosty stóp na maszynie siedząc 3x 8-10 powtórzeń
- wyciskanie na maszynie stopami 3x 8-10 powtórzeń

2. Trening. oprócz barków i tricepsu robie uszy, powieki:
- butterfly uszami 3x 8-10 powtórzeń
- wiosłowanie uszami maszyna 3x 8-10 powtórzeń (zawiązuje sznur na uszach)
- podciąganie na powiekach 3x 15 powtórzeń
- wiosłowanie powiekami maszyna 3x 8-10 powtórzeń

3. Trening, mój ulubiony: klatka, nogi i dodatkowo kciuki:
- wyciskanie ławka płaska kciukami 3x 8-10 powtórzeń
- modlitewnik sztanga łamana kciukami 3x 8-10 powtórzeń
- ławka skośna wyprosty kciuków z hantlami 3x 8-10 powtórzeń.


Co myślicie o tym treningu? Prosze oceńcie bo narazie jestem w drugim tygodniu i dosyć małe zmęczenie mam tych partii mięśni; może za mało ćwiczeń?. Z góry dziękuje za pomoc.



to chodzimy na ta sama siłownie mnie pan Marek dodatkowo zaproponował robić mięśnie napleta. Podłaczyc dwa kable z akumulatora i czekac na efekty

Prezydent_1c
05-07-07, 16:01
Fajny trener ... I dość głupi żart... Moim zdaniem powinieneś odpocząc tydzień od forum i temat do kosza ...

karolek32
05-07-07, 16:03
Poważnie się pytam, jest jakiś użytkownik, który mi pomoże?

dexter
05-07-07, 17:11
wiesz co ja zaproponowałbym bym ci taki dodatkowy trening : skałada się z jednej serii, długośc całego treningu zależy od drogi jaka musisz pokonac aby dotrzec do najbliższego osrodka zdrowia.Więc wyjmujesz hulajnoge z piwnicy i jedziesz jak najszybciej sie da do najbliższego psychiatry.Nie jest to jednak takie proste bo musisz odpychsc sie rękami, Powodzenia

snajper88
05-07-07, 17:52
Fajny trener ... I dość głupi żart... Moim zdaniem powinieneś odpocząc tydzień od forum i temat do kosza ...

Z tym ze jest jeden problem - nie ma juz kosza :D

ArkejD
05-07-07, 18:36
Zaczynam żałować rejestracji an tym forum...:errf:

snajper88
05-07-07, 18:47
oj czemu, przeszkadza Ci troche humoru? Trza sie troche rozerwac po tych wszystkich powaznych tematach, treningach i dietrach :D

karolek32
05-07-07, 20:11
do Dexter:
Ten trening już przerabiałem ale nie skutkuje na mase... co najwyżej pomaga przy wyrzeźbianiu mięśni. Odbijałem się rękoma, nawet uszami i kciukami czy nosem - skutków nie widać.

Punisher
05-07-07, 20:41
Ja bym jeszcze dodał to tych ćwiczeń, 3serie ćwiczeń na mięsień odbytniczy(zwieracze odbytu) i superserie ćwiczenia na pępek z ćwiczeniami na sutki.
Plan:
- ściąganie linek wyciągu odbytem
- martwy ciąg odbytem
- pajacyki z obciążeniem założonym na odbyt
Superseria:
- wypuklanie pępka na karimacie
- supinacja sutków na poręczach

Gebrand
05-07-07, 21:03
Przeczytałem twój post karolku i przyznam jedno; nigdy sie tak nie ubawiłem. Taki żart kulturystyczny; wyśmienity, błyskotliwy, a z drugiej strony zaskakujący. Myślę, ze masz talent satyryczny! Butterfly uszami hahah! Ty tu rządzisz, ale sprobuję coś podebrać; ja ćwiczę najszersze języka i prostowniki jąder!!! Żart na 102. Wszystkich, którzy uważają, ze ironiczne uwagi odnośnie tego żartu są nie potrzebne najmocniej przepraszam.

Pozdrawiam ( w szczególności autora tematu); Gebrand (a tak właściwie to Karol)

ubermas
05-07-07, 22:30
Ja polecam do tego zestawu jeszcze pompki na rzesach... Pozdro

karolek32
05-07-07, 23:17
Wciąż nie potrafię zrozumieć dlaczego wyśmiewacie sięz mojego planu! Jeśli dalej ma tak być to lepiej zablokować ten temat! Myślałem że mi pomożecie, ocenicie trening a nie kierowali złośliwe docinki w moją strone. Co do Waszych planów treningowych to nie znam ich, wiec nie moge ocenić ale jeśli chcecie to przedłoże je Panu Markowi do rozeznania. Szczerze mówiąc to wg mnie ćwiczono by wówczas zbyt dużą ilość partii mieśni, ale jednak zapytam trenera bo mogę się mylić. Dziękuję za inteligentne posty.

Wilku33
06-07-07, 16:14
Wciąż nie potrafię zrozumieć dlaczego wyśmiewacie sięz mojego planu! Jeśli dalej ma tak być to lepiej zablokować ten temat! Myślałem że mi pomożecie, ocenicie trening a nie kierowali złośliwe docinki w moją strone. Co do Waszych planów treningowych to nie znam ich, wiec nie moge ocenić ale jeśli chcecie to przedłoże je Panu Markowi do rozeznania. Szczerze mówiąc to wg mnie ćwiczono by wówczas zbyt dużą ilość partii mieśni, ale jednak zapytam trenera bo mogę się mylić. Dziękuję za inteligentne posty.

ty na serio mówisz???????
hahahahahaha o kurwa <lol2>

Wilku33
06-07-07, 16:35
przeczytałem twoj cały plan
za mało cwiczen na uszy ..... jak chcesz zeby ładnie wyglądały to musisz zwiekszyc ilosc powtórzen na butterfly
:D:D:D:D

wara
07-07-07, 16:51
do twojego planu karolu dorzucil bym jeszcze cwiczenie 2 w 1 tzn grzebanie kciukiem w d u p i e przy tym cwiczeniu pracuje i kciuk i odbyt bardzo dobre cwiczenie masowe
na cwiczenia kciukiem mozesz dodatkowo drapac sie po jajkach 2x20 ruchow

a tak wogole to polecam ci suuuper masowe cwiczenie mianowicie

pi er dol nij glowa w sciane z przytupem 10seri az nie zemdlejesz :D

pozdro udanych przyrostow

_Karol
07-07-07, 18:32
boże o słyszales o treningu umysłu?

MILAN
07-07-07, 19:34
Jazda na maxa :D ale kolo pyta na poważnie, weźcie mu pomóżcie ;p

MiniaT
07-07-07, 23:35
Sorry ale wydaje mi się że ten temat powinien zostać zamknięty albo przeniesiony do Hydeparku

dexter
08-07-07, 14:10
Spytaj jeszcze pana Marka o jedno cwiczenie - pompki na WACKU
3 serie po 20 pow - rzezba wacka murowana

ks
08-07-07, 18:14
haha