PDA

Zobacz pełną wersję : Poprawa wzroku



Raskus
25-04-06, 15:04
Umieszczam tu artykuł na poprawienie wzroku, artykuł jest zaczerpnięty z książki pt: "Jak w krótkim czasie poprawić wzrok" Włodzimierza Lewina (polecam tą książkę) Więć przejdźmy do rzeczy.

Nalewka czosnkowa
Ten przepis na środek homeopatyczny, przychodzący ze starożytnych Chin, ekspedycja UNESCO odkryła w 1971 roku na glinianych tabliczkach, przechowywanych w pewnym tybetańskim klasztorze, po czym przetłumaczono go na wiele języków. Pochodzi on mniej więcej z IV-V tysiąclecia przed naszą erą.
Działanie: oczyszcza organizm z podściółki tłuszczowej oraz złogów soli wapnia. Znaczenie polepsza ogólną przemianę materii, w związku z czym naczynia krwionośne stają sie elastyczne, co zapobiega zawałowi serca, chorobie wieńcowej, sklerozie, porażeniom, tworzeniu się różnego rodzaju nowotworów, powoduje zanik szumu w głowie, regenerację wzroku itp. Przy ścisłym przestrzeganiu wszystkich warunków odmładza się cały organizm.
Sporządzenie: Dokładnie umyć i obrać 350g czosnku, drobno go posiekać i roztłuc drewnianą lub ceramiczną łyżką w ceramicznym naczyniu. Z otrzymanej masy zważyć 200g, nabierając ją od dołu, gdzie jest więcej soku. Zważoną mase włożyć do szklanego naczynia i zalać 95% spirytusem w ilości 200g. Naczynie szczelnie zamknąć i postawić na 10 dni w ciemnym, chłodnym miejscu. Po upływie tego terminu przecedzić przez gęstą tkanine, resztki odcisnąć. Otrzymany płyn przelać do szklanej butelki, szczelnie zamknąć i pozostawić jeszcze na 2-3 dni w ciemnym, chłodnym miejscu. Po tym czasie preparat jest gotowy do użytku i można zaczynać kurację.
Dawkowanie: do 1/4 szklanki mleka o temperaturze pokojowej zakropić wymaganą liczbę kropel przygotowanego preparatu (ściśle według schematu podanego niżej) i wypić niewielkimi łykami 15-20 minut przed jedzeniem.

Przez wszystkie dalsze dni zażywać po 25 kropel każdorazowo, aż do wyczerpania się preparatu.
UWAGA: Przeciwskazania dla zażywania tego preparatu jest nadkwaśny nieżyt żołądka.


SCHEMAT ZA&#379YWANIA NALEWKI
Dzień 1, Śniadanie: 1 kropla, Obiad: 2 krople, Kolacja: 3 krople
Dzień 2, Śniadanie: 4 kropla, Obiad: 5 krople, Kolacja: 6 krople
Dzień 3, Śniadanie: 7 kropla, Obiad: 8 krople, Kolacja: 9 krople
Dzień 4, Śniadanie: 10 kropla, Obiad: 11 krople, Kolacja: 12 krople
Dzień 5, Śniadanie: 13 kropla, Obiad: 14 krople, Kolacja: 15 krople
Dzień 6, Śniadanie: 15 kropla, Obiad: 14 krople, Kolacja: 13 krople
Dzień 7, Śniadanie: 12 kropla, Obiad: 11 krople, Kolacja: 10 krople
Dzień 8, Śniadanie: 9 kropla, Obiad: 8 krople, Kolacja: 7 krople
Dzień 9, Śniadanie: 6 kropla, Obiad: 5 krople, Kolacja: 4 krople
Dzień 10, Śniadanie: 3 kropla, Obiad: 2 krople, Kolacja: 1 krople
Dzień 11, Śniadanie: 25 kropla, Obiad: 25 krople, Kolacja: 25 krople

Nalewke można stosować nie krócej niż co 5 lat.



Autor: Mój brat(Skalar).

zizu
25-04-06, 15:16
prosze przeniesc temat do zdrowia

Raskus
25-04-06, 16:12
Racja, to odpowiedni dział.
Je ktoś czosnek?

fishe
25-04-06, 18:45
Wysłany: 2006-04-11, 20:00 Poprawa wzroki jak juz kopiujesz cos z innego forum co widac ewidentnie to rob to chociaz poprawnie :???:

Raskus
27-04-06, 06:32
Wybacz, nie zwróciłem uwagi. Stosuje właśnie tą kuracje, uważam że jest batrdzo dobra- mimo zapachu...

fishe
27-04-06, 15:47
Autor: Mój brat(Skalar) napisz zrodlo a co twoj brat to napisal ?

MADOX
27-04-06, 21:02
to moze byc dobrym rozwiazanie ale czy skutecznym mozliwe moze wyprubuje

Raskus
27-04-06, 21:05
fishe z tego co wiem tak.
Madox wypróbuj :smile:

MADOX
27-04-06, 21:08
a znasz ludzi ktozy to stosowali i jak wyniki

fishe
27-04-06, 22:39
jak napisal to jego brat to napewno musi znac ludzi ktorzy to probowali

mistrzu
28-04-06, 19:36
właśnie, czy ktoś tego próbował?

MADOX
28-04-06, 22:19
jest to zachecajace napisz nam czy wiesz cos o ludziach stosujacych to

fishe
29-04-06, 08:51
Raskus, jestes wogole ktos sie ciebie cos pytam pewnie nie stosowales tego a art. skopiowales a ze bylo ze brat stoswal to penwie nie zauwazyles i teraz gadasz ze to twoj brat :???:

ninjor
30-04-06, 18:11
Bardzo ciekawe naprawde...

Raskus
30-04-06, 20:09
Ja mam bardzo dbry wzrok wg Mnie. NAwet kolega sie mnei pytal czy widze dokladnie Pauline itd. aj an o a bo co bo ja... albo te litery, dowidze co tamp size ale mam rozmazane literki. Mój brat(nie lubimy sie) z tego co wiem mowil ze jest to dobry sposob(nie mam pojecia skad ma o tmy wiedze, mozeo n zna ludzi? spytma sie) i ma zmaiar stosuje jesli juz teog nie robi. Jak czytałem o właściwosciach czosnku warto go jeść, a tym bardziej ze ta nalewka jest z niego...

MADOX
01-05-06, 00:22
ostatnio czytalem troche o tym sposobie w neci i zeczywiscie ludzie sie wypowiadali ze jest w jakis sposob skuteczny ale nie poznalem zadnej opini fachowcow , okolistow

MADOX
04-05-06, 22:16
no to niezle będzie tżeba sie poświęcic bo oczka mi juz siadaja więc czas sabrac sie do roboty

Mattt
21-06-06, 22:53
hmm bardzo ciekawe i przekonujące :mrgreen: tylko czy są po tym jakieś nieoczekiwane skutki??