PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na rzeźbe amatora



MiniaT
04-07-07, 23:51
Witam chodze aktualnie prawie 3 miesiące na siłownie i korzystam według takiej rozpiski (podobno na rzeźbe):
Dzień 1
Klata:
Ławeczka prosta (sztanga) 4 serie po 12 powtórzeń
Ławeczka łamana w góre (sztanga) 4 serie po 12 powtórzeń
Ławeczka łamana w dół (sztanga) 4 serie po 12 powtórzeń
Bramka ("Jezus") 4 serie po 10-16 powtórzeń

Plecy:
Ściąganie do tyłu 4 serie po 10-12 powtórzeń
Ściąganie do klaty 4 serie po 10-12 powtórzeń
Ściąganie do brzucha 4 serie po 10-12 powtórzeń

Biceps:
Modlitewnik 4 serie po 10-12 powtórzeń
Zaokraglanie bicepsu 4 serie po 10-12 powtórzeń

Dzień 2:

Barki:
Sztanga od przodu 4 serie po 10-12 powtórzeń
Sztanga od tyłu 4 serie po 10-12 powtórzeń
Boczne unoszenie hantli 4 serie po 10-12 powtórzeń

Triceps:
Wyciąg na lince od góry 4 serie po 10-16 powtórzeń
Wyciąg na trójkącie od góry 4 serie po 10-16 powtórzeń
Wyciąg na drążku od góry 4 serie po 10-16 powtórzeń
(nie wiem jak sie to nazywa ale postaram sie wytłumaczyć) Hantel za głową trzymam w obu rekach i opuszczam go jak najniżej potrafie nastepnie podnosząc do góry 4 serie po 10-12 powtórzeń

Dzień 3:

Przedramie:
Unoszenie sztangi 4 serie po 10 powtórzeń
Następnie 3 ćwiczenia na przyżądach (maszynach) 4 serie po 10-16 powtórzeń

Kaptury:
Hantle 4 serie po 10-16 powtórzeń
Sztanga 4 serie po 10-16 powtórzeń
Unoszenie swojej masy ciała w zwisie 4 serie po 6-8 powtórzeń

No i do tego nogi ale tego nie będe opisywac gdyż różnie z nimi jest

Acha na siłownie chodze 6 razy w tygodniu czyli taki cykl zaliczyam dwa razy w tygodniu ...
Jestem amatorem więc czękam na rady itp.
No i zapomniałem brzuszki itd robie codziennie przeplatając je między inne ćwiczenia na siłowni a teraz mam zamiar zaczać jeszcze szóstkę Wejdera

dexter
05-07-07, 11:42
no to jest trening na rzezbe, a czy robiłes wczesniej trening na mase żebyś miał co rzezbic??

MiniaT
05-07-07, 18:43
no to jest trening na rzezbe, a czy robiłes wczesniej trening na mase żebyś miał co rzezbic??
Tak mam wystarczającą mase - 115kg (nawet za dużą...)

ubermas
05-07-07, 22:40
Siema MiniaT, ja tez jestem z Tychow. Powiedz mi gdzie to chodzisz na silke?? Domyslam sie, ze do Ksiedza, bo pewnie z T jestes (z nicka to wzialem)?? Cos mi sie zdaje, ze ta twoja masa 115 kg to niekoniecznie jest miesniowa. Jeszcze nie slyszalem o kolesiu co po 3 miechach mial taka mase, przypuszczam wiec, ze fest zalany jestes... Jesli mam racje to powinienes robic trening masowy, ale z zachowaniem diety na minusowym bilansie. Pozdro

MiniaT
06-07-07, 09:33
Ta chodze na T nie mówie o masie mięśniowej ale o masie wcale nie jestem wykoksany tylko gruby i mam zamir to przerobić a mięśni nieco mam jednak tych mięśni ...
i nie z T ale z F ...
Wiesz dopiero zaczynam ćwiczyć i chce spalić ten fat nie chodzi mi głównie o piękną rzeźbe ale o zbicie nieco brzucha i nabrania ciekawszych kształtów i zwiększyć swoją siłę... najpierw robiłem innym systemem a teraz tym próbuje co podałem ...