PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy



Prezydent_1c
04-07-07, 23:32
Na początku musze odrazu zaznaczyć że nie jest to typowo kulturystyczny plan. Stworzyłem go bardziej pod moje indywidualne potrzeby SW. Celem jest zwiększenie wydolności i siły statycznej przy utrzymaniu jednoczesnym wagi (pózniej plan na siłowni zmieniam na plan na dynamikę). Piszę go ponieważ jestem ciekawy waszych opini i ewentualnych popraw (jednak proszę o dobre uargumentowanie ich). A więc do rzeczy plan wygląda następująco.
Ćwiczę 4 dni w tygodniu siłownie w poniedziałek środe piątek i sobote. Dodatkowo biegam tutaj nie jestem pewny ile razy biegać w tygodniu i kiedy ale myślę ze jakoś w granicach 2-4x tygodniowo po 20-25min w dni nietreningowe powinno być dobrze . Do tego wszystkiego dochodzi trening MMA około 1-2h 2-3xtygodniowo w ten sam dzień kiedy ćwicze na siłowni (takie dobicie :P). Wspomagać się będe jabłczanem kreatyny , glutaminą , HMB i białkiem. Czekam na wasze opinie i ewentualne korekty ale jak już pisałem wyzej poprzedzone dobrymi argumentami ;).

dexter
05-07-07, 11:47
to jaka masz diete żeby utrzymac wage?

Prezydent_1c
05-07-07, 14:04
Diete mam z lekka nadwyżką kaloryczną obliczyłem sobie z takiego programu. I rózni się troche w dni kiedy ćwicze siłownie + MMA a kiedy tylko biegam ;)