PDA

Zobacz pełną wersję : PoMoc..



baca
03-07-07, 18:22
Elo to znow ja... CO mam zrobic rzeby wyrzezbic se klatke i brzuch??
Wystarcza te cwiczenia :
-aerobiczna 6 weidera
-bieganie
-rowerek
-plywanie
I ile czasu zajmie mi zrobienie dosc widocznej klaty i karoryfera na brzuchu.I czy mam brac jakies suple
To moje foto

baca
03-07-07, 18:24
FOto

pw
03-07-07, 18:52
To co wypisałeś spali tylko tłuszczyk, a a6w wyrzeźbi. Co do klaty to siłka, pompki

baca
03-07-07, 18:55
TO pod koniec wakacji bedzie jakas klata wyrzezbiona i brzuch jesli
-3 razy w tyg silka
--a6w
-bieganie 3 razy w tyg
-rowerek 2/3 razy w tyg
-brzuszki codzien

pw
03-07-07, 18:56
zakładając że będzie Cischodzioć o,5 kg tłuszczu to myślę że będzie coś widać, napewno o niebo lepiej niż teraz :S

baca
03-07-07, 19:02
A zeby wyrobic sobie dosc widoczna klate i brzuch to ile czasu trzeba?

pw
03-07-07, 19:03
To zależy od organizmu, poziomu wytrenowania, diety, treningu....
Nie odpowiem Ci na to ;)

baca
03-07-07, 19:04
A tak pod koniec wakacji jakies zarysy beda czy jak?

Gnidek
03-07-07, 19:19
Nie ma co rzezbic trzeba nabrac masy ale nie mowie o takiej jaka Ty posiadasz bo to raczej tluszcz
W 2 miesiac to raczej nic nie uzyskasz zalezy to tylko od Ciebie jak bardzo sie przykladasz na treningach

dexter
03-07-07, 19:22
pachnie mi tu sezonowcem........................

Wilku33
03-07-07, 19:31
jak bedziesz ćwiczył cały rok (podejrzewam ze jestes sezonowcem i po wakacjach przestaniesz trenowac, mam nadzieje ze sie myle) to na następne wakacje dopiero bedziesz wyglądał dobrze :P w te wakacje nie masz co marzyc o dobrej sylwetce

I jak bedziesz ćwiczył sama klate i brzuch to wtedy to bedzie smiesznie wyglądało, widziałem juz takich kolesi <hahaha>
Pozdro

baca
03-07-07, 20:30
A przez te w miesiace jakies miesnie sie wycwiczy.. a w moim przypadu a6w dadza jakis efekt??

KABANOSS
03-07-07, 20:57
Czlowieku ! A6W to jest wlasnie brzuch !! Wiec nie pisz glupio ze a6w i codziennie brzuchy.... moze cie pociesze mowiac ze z takiego fatu jaki masz to ani za dwa lata nie bedziesz mial klaty i brzucha i zadna laska nie poleci na ciebie <hahaha> Boze co za ludzie... masakra



SZACUNEK =)

ubermas
03-07-07, 21:02
KABANOSS ale ty jestes jebniety, kup se kolo i jebnij sie w czolo. To prawda, ze trzeba kilku lat zeby wygladac ekstra, ale jesli sie przylozysz do treningu to napewno na przyszle lato bedzie juz widac, ze cos tam machasz na silowni. Ty masz jakies 5 kilo fetu, miesiac dobrej diety i aerobow i tego nie ma, mozesz mi wierzyc. Nie sluchaj takli przydupwo jak ten tutaj, ze laski na ciebie nie poleca, pewnie ten frajer leczy swoje kompleksy takimi tekstami. Cwicz ostro, bo to jedyny sposb na sukces. Pozdro

baca
03-07-07, 21:04
KABANOSS ale ty jestes jebniety, kup se kolo i jebnij sie w czolo. To prawda, ze trzeba kilku lat zeby wygladac ekstra, ale jesli sie przylozysz do treningu to napewno na przyszle lato bedzie juz widac, ze cos tam machasz na silowni. Ty masz jakies 5 kilo fetu, miesiac dobrej diety i aerobow i tego nie ma, mozesz mi wierzyc. Nie sluchaj takli przydupwo jak ten tutaj, ze laski na ciebie nie poleca, pewnie ten frajer leczy swoje kompleksy takimi tekstami. Cwicz ostro, bo to jedyny sposb na sukces. Pozdro

No przyloze sie ...A jakies suple brac czy na suho??

Wilku33
03-07-07, 22:34
za wczesnie
pozniej jakies spalacze
popytasz sie chłopaków jakie. ja nigdy nie miałem problemów z duza ilościa tłuszczu to nie zabardzo moge ci pomóc:P
po wakacjach mozesz juz zaczac brac

pw
03-07-07, 22:53
Karnityne już teraz zacznij brać. Bo aerobów dużo robisz, to karnityna potrzebna

baca
03-07-07, 23:07
To l-karnityne.. I przy tych cwiczeniach co bede wykonywal przez 2 miechy ile schudne??

baca
03-07-07, 23:14
A przez te 2 m iechy jak bede te cwiczenia wykonywal i przy okazji aa6w to jakis kkaloryfer bedzie sie robil chociaz jakies zarysy ??

pw
03-07-07, 23:35
Bardzo prawdopodobne. Zależy jak się do tego zabierzesz. Lepiej zacznij robić a nie pisz ;)

ubermas
03-07-07, 23:58
Chlopie nie kupuj zadnej karnityny, bo to placebo. Dieta i aeroby, tak pozbedziesz sie tluszczu. Szkoda pieniedzy na cos co i tak nie pomaga. Ty serio masz niewielkie otluszczenie, wiec nie potrzebne sa Ci zadne wspomagacze. Duzo ruchu i tyle. Ostatni posilek zjedz mniej wiecej 4 godziny przed spaniem. Blagam nie sluchaj nikogo o tym, ze nie je sie wegli na noc, bo jest tu jeden taki co sie strasznie tego czepia (pozdro dla niego). Ja sam borykalem sie z nadwaga i to ogromna (117 kg kiedys wazylem przy 190 cm-wiec wyobraz sobie), wiec mam duze doswiadczenie w sprawie odchudzania, to co wiem jest sprawdzone a ne zaczytane z internetu. Nalezy sie odchudzac, ale madrze... Podaj mi swoj wiek, wage i wzrost a ja jak bedziesz chcial to Ci napisze diete. Pozdro

oSiŁeK_sNd
04-07-07, 00:24
w ogole o czym ty myslisz...klatka i brzuch...po obejrzeniu fotki to w ogole mysle ze z pol roku treningow zeby jakiekolwiek zarysy byly a poza tym nie mozesz sie skupic chlopaku tylko na klacie i brzuchu bo bedziesz jeszcze gorzej wygladal niz teraz...jak chcesz jakos wygladac przyzwoicie to musisz cwiczyc wszystkie partie miesni i nie mysl ze jak bedziesz ostro trenowal to w 2,3 miesiace zrobisz dobra forme...bo to nieosiagalne...chyba ze dla glupich koksow z ktorych i tak pozniej wszystko schodzi :] jesli chcesz zaczac przygode z silownia to czeka cie duzo pracy...dobra masa miesniowa przychodzi gdzies dopiero po 2 latach treningow...ale jesli chcesz spalic tluszczyk to w te 3 miesiace pewnie Ci sie uda, tylko nie zapomnij o diecie bo bez diety nic nie zdzialasz...a juz napewno nie w 2 czy 3 miechy.pozdro

ubermas
04-07-07, 00:34
Osilek ma racje, nie da sie robic tylko klatki i brzucha. Mysle, ze te 3 miesiace na spalanie twojego fetu to przesada, jak dla mnie minimum miesiac max 2

baca
04-07-07, 09:20
Wiek15
Wzrost 168
Waga 67

pw
04-07-07, 09:27
ubermas l-karnityna jest aminokwasem doprowadzającym wkt do mitochondriów. Bez karnityny ten proces nei zajdzie. Organizm wytwaerza karnitynę w nie wielkich ilościach, resztę dostarczamy do organizmu z diety (mięsa). On zamierzając biegać, jeździć, pływać i do tego robić a6w tak często myślę że będzie mu ona potrzebna gdyż będzie miął jej nie dobór a co się równa więcej tłusczu będzie w krwiobiegu a mniej karnityny, czyli nie spali wszystkich wkt uwolnionych z tkanki tłuszczowej. Karnityna to nei spalacz tylko aminokwaas doprowadzający wkt do mitochondriów (a raczej wprowadzający). Dlatego osoby nie aktywne biorące karnityne narzekają na to że nie mają efektów, gdyż karnityna nie ma czego doprowadzać bo nic nie robią. A on robi dużo (a przynmajmniej zamierza).

A co do węgli an noc. To po co one? Na noc energia z węgli... To że sięnei zalewasz mimo tego że wcinasz na noc nie znaczy że one Ci się nie odkładają. Może masz tak małe bf% że są to znikome ilości tłuszczyku a może odkładają Ci się wokół narządów wewnętrznych. Bądź możę jesteś ekto tak jak ja i masz farta :D

baca
04-07-07, 09:32
To wkoncu mam kupic l-karnityne cyz nie ??

pw
04-07-07, 10:35
No wiesz, moim zdaniem musisz. Ale zawsze znajdzie się przeciwnik ;)
Na pewno pomoże, zaszkodzić - nie zaszkodzi.

oSiŁeK_sNd
04-07-07, 10:51
hehe napisalem tak z dupy ze 3 miesiace na spalanie, bo w sumie to nigdy nie zrzucalem kg...wiec napewno ubermas masz racje bo z tego co pisales wyzej to masz doswiadczenie :] jak bede od listopada robil redukcje to sie do Ciebie zglosze, ale jak sie tak lepiej zastanowilem to mysle sobie ze w sumie to po pierwsze...on nie jest az tak masakrycznie zalany, po drugie to ma dopiero 16 lat i jak narazie to jest dosyc niski...wiec przez kolejne 3 lata napewno jeszcze troche urosnie, a jak sie wyciagnie w gore to tego tluszczyku moze w ogole nie byc widac tym bardziej ze juz zamierza cos z tym zrobic...ale jak chcesz dobrze wygladac to najpierw zrzuc sam tluszcz a potem zacznij trening masowy no chyba ze to istny poczatek to ogolnorozwojowka z 2 miesiace

dexter
04-07-07, 11:44
moze pobiegaj w worku foliowym...słyszałem ze dobre

ubermas
04-07-07, 12:05
Tez slyszalem o tym sposobie, ale nie wydaje mi sie zeby to bylo dla skory zdrowe. Chyba cale cialo by mu sie zasyfilo, bo pod ta folia to ladna kiszonke by mial. Baca ja uwazam, ze karnityna to gowno, tobie nie jest potrzebny zaden wspomagacz. Osilek wal do mnie smialo z ta dietka jakby co. Pozdro

snajper88
04-07-07, 13:06
omg w woku biegac. To lepiej isc do sauny ;). A w te 3 miechy to, patrzac po sobie mozesz spalic ten tluszczyk. Tylko musisz trzymac diete i trenowac. I pamietaj 0, nul, nada zero slodyczy.
A ta l-karnityne wg. mnie mozesz jak najbardziej kupic. Oprocz tego ze bedzie dzialale tak jak napisal WhiteHead, to jeszcze moze sluzyc jako motywacja (bo w koncu nikt kto kupuje jakies suple nie chce aby wydane pieniadze poszy w bloto, i dzieki tyemu ma motywacje do treningu ;), przynajmniej ja tak mialem i mam)

pw
04-07-07, 13:23
czemu gówno?

oSiŁeK_sNd
05-07-07, 15:28
ja tak robilem z ta folia, ze sie owijalem i biegalem...ale za ktorko zeby sie podzielic relacja z efektow...w kazdym razie szybciej sie w tym miejscu pocisz, no a ze dla skory to niezdrowe to napewno...przeciez oddychamy calym cialem nie tylko paszczą ^^

karolek32
05-07-07, 16:07
Dwa miesiące takiego intensywnego treningu pozwoląci zrzcucić maksymalnie 5 kg tłuszczu, co do zarysów to napewno będą widoczne w małym stopniu ale tylko jeśli będziesz wykonywał dokładnie plan treningowy - radzę ćwiczyć nie tlyko klatkę ale też ramiona, barki i plecy. Zacznij się zdrowo odżywiać, jedz pokarmy małotłuszczowe a wysokobiałkowe

Młody
08-07-07, 20:49
kup sobie ab gymnic albo coś takiego z tele mango i wtedy podłączasz się do tego i po 2 tygodniach masz zajebiste efekty za 200zł masz siłownie w jednym urządzeniu i bez wysiłku :D HAHAHA