PDA

Zobacz pełną wersję : dziwny biceps



lucko89
03-07-07, 11:36
Chyba juz byl taki temat ale po krotce przyblize moja sytuacje otoz moj prawy biceps nie rozrasta sie do gory tylko bardziej na boki,lewy nawet idzie do gory,ale co zrobic zeby oba ladnie szly do gory za pomocne uwagi wynagrdze SOGIEM.

tak cwiczylem na bicka dotychczas:

Uginanie ramion ze sztangielkami w staniu 2x8

Uginanie ramion NA MODLITEWNIKU ZE SZTANGA 3x6

SEBAN
03-07-07, 14:35
Może dorzuć jako trzecie uginanie ramion ze sztangą w staniu,na koniec(3 serie).Ja mam takie ćwiczenia nabiceps jak ty napisałeś + uginanie w staniu i mam biceps normalny,tzn. prosty.

SEBAN
03-07-07, 14:37
Na modlitewniku troche mało,pierwsz 12powt. nast. zwiekszasz ciezar i 2serie głowne z mniejsz iloscia powtórzeń,min.6.To samo ze sztangielkami na poczatku.

Weiderowski
03-07-07, 14:41
a nie cwiczyles przypadkiem np boksu wczesniej ? ja mialem normalne rece do czasu , az nie poszedlem na boks. trenowalem ten sport ponad 4 miesiace, jak wiadomo, głowna praca rąk i wysiłek najwiekszy spada na lewą reke. ( jestem praworeczny) przed tym trenowaniem mialem prawa reke wieksza. po 4 miesiacach bosku mam lewa wieksza od prawej o 2 cm, na lewej jest górka, a na prawej prosto jak szmata, to wyglada, i najgorzej ze na prawej mi nic nie idzie do góry tylko tez na boki :/

Prezydent_1c
03-07-07, 15:12
Takie jest zycie. Boksu nie ćwiczy sie dla wyglądu. Po to jets kulturystyka.

ArkejD
03-07-07, 15:31
Zacznij robić biko opierając rękę o kolano, nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale dzięki temu biko leci w górę i jest bardziej kuliste.

ubermas
03-07-07, 18:01
Ja trenowalem boks kilka lat. Nie znam nikogo prawoercznego, ktory mialby lewa reke wieksza. To prawda, ze praworeczny czesciej uzywa lewej reki i na odwrot, ale z pewnoscia lewy biceps nie urosnie od lewych prostych. Nie wiem czego wy sie tam uczycie...

Weiderowski
03-07-07, 19:37
no u mnie to było tak, ze na kazdym treningu bylo takie ciczenie na pol godziny. dostawales hantle 5 kg w reke i machales po 5 prostych lewych, jeden prosty prawy. ja sie nie dziwie.

ubermas
03-07-07, 19:52
No mysmy tez robili "sprint bokserski" czy jakos tak, dawno temu to bylo i juz nie pamietam nazwy, ale to byly hantle po max 1 kilo i robilo sie je na ilosc w czasie jednej stacji. Kazdy trenuje inaczej

Punisher
03-07-07, 20:06
Ćwiczenie na kulistość bicepsów może Ci pomoże:
Leżąc na ławce skośnej naprzemian unoszenie hantli z supinacją nadgarstka.

oSiŁeK_sNd
04-07-07, 00:29
sofok prosilbym zebys wytlumaczyl koledze co to znaczy supinacja nadgarstka hahahaha sorry ale ja nie mam pojecia :]

yOdus^
04-07-07, 01:03
no u mnie to było tak, ze na kazdym treningu bylo takie ciczenie na pol godziny. dostawales hantle 5 kg w reke i machales po 5 prostych lewych, jeden prosty prawy. ja sie nie dziwie.


5kg hantla na reke ?? ;o
to az nie mozliwe! max daje sie po 1kg przy cwiczniach dynamicznych. inaczej stawy siadaja, w przyszlosci to Ci sie "odezwie" jezeli mowisz prawde ze tymi 5kg.

Punisher
04-07-07, 10:28
sofok prosilbym zebys wytlumaczyl koledze co to znaczy supinacja nadgarstka hahahaha sorry ale ja nie mam pojecia :]
Supinacja nadgarstka to ruch rotacyjny, obracanie go podczas ćwiczenia.
W tym przypadku pozycja wyjściowa to uchwyt neutralny na rozkurczu bicepsa, a podchwyt w maksymalnym skurczu mięśnia. Supinację wykonujemy podczas całej "drogi" hantla.

Weiderowski
04-07-07, 12:29
hehe to sa wlasnie uroki Hetmana Białystok, ponoc jednego z najlepszych klubow bokserskich w polsce. Swego czasu był najlepszy, nie wiem jak teraz.