PDA

Zobacz pełną wersję : trening na siłe



lucko89
02-07-07, 11:04
Szukam jakiegos dobrego i skutecznego treningu na siłe.Zrobiłem miesiac ogólnorozwojowy trening i teraz szukam jakiegos naprawde dobrego i skutecznego planu na siłe.Dodam tez ze na silce cwicze 2miechy,miesiac przerwy spowodowanej kontuzja i teraz cwicze znowu miesiac(na silce cwicze 3 razy w tygodniu) stosuje takze diete na redukcje zeby spalic troszke brzuszka i wykonuje aeroby,biegam codziennie,rower itp.

Prosze podajcie jakis dobry plan treningowy na siłe i czy stosowac podczas tego planu jakies odzywki(jeszcze nie stosowalem) zeby miesnie sie szybciej rozwinely i sila poszla w gore np.bialko czy cos innego prosze o pomoc

SOGIEM nagrodze !!!

dexter
02-07-07, 14:41
a czemu koniecznie chcesz cwiczyc na siłe?? moze lepiej na rzezbe skoro chesz spalic tłuszczyk? Ja mysle, że jeszcze nie powinieneś cwiczyc na siłe, bo to się wiąże z małą iloscia pow. a to przy krótkim stażu to nie wskazane...a jak koniecznie chesz na siłe to na duze partie miesni rób 5 - 8 pow, na małe troche wiecej, no i cwiczac na siłe każda partia raz w tyg
pozdro

lucko89
02-07-07, 15:17
Czemu chce cwiczyc na sile??to proste chce zeby mi sila podskoczyla!!! no ale ja szukam jakiegos konkretnego planu na podstawie ktorego moglbym cwiczyc!!!

jak macie jakies dobre plany na sile to wrzucajcie tutaj SOGIEM nagrodze!!!!!!!!!

SEBAN
03-07-07, 00:11
Jak pocwiczysz na masę,to siła tez skoczy,to chyba normalne nie???

lucko89
03-07-07, 11:29
na mase nie chce cwiczyc bo juz troche brzuszka mam a poza tym wykonuje aeroby a przy masowce to bylo by nie mozliwe, ludzie no wrzuccie tu jakis trening na sile prosze

Kakashi
03-07-07, 11:45
po 1 to mozesz sobie sam poszukac na siłe:D
po 2 nie mozna robic treningu na siłe i diety redukcyjnej:| takowy trening jest zbyt wyczerpujacy i musisz organizmowi dostarczac nadmiaru białkai wegli zeby byłyt jakies efekty a nie głodzic go!!
po 3 zbyt krotko cwiczysz zeby robic siłe bo nie masz z czego!! podejrzewam ze na razie prawie wogole miesni nie masz wiec nie dasz rady zobic ich silnych!!
pamietaj ze silny miesien to duzy miesien!!
no i po 4 to to ze masz brzuch nie ma nic wspólnego z masówka przeciez plan na mase zwiekszy mase twoich miesni a nie brzucha... o redukcji tłuszyczy pomyslisz doipiero na przyszłe wakacje teraz za wczesnie!! pozdro:D

lucko89
03-07-07, 20:57
to co polecacie trening na mase???a czy to brzucha jeszcze bardziej nie wywali i nie bede grubszy???a do tego jaka diete stosowac na mase to przeciez spase sie!!!!!!!?????

snajper88
03-07-07, 23:45
jak bedziesz trenowal to sie nie spasiesz tylko wszystko wejdzie w miesnie ;)