PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia



krishna
02-07-07, 09:30
[Nie wiem czy w dobrym dziale to umielcilem. ]
Witam! Cwicze akrobatyke, raczej zaczynam, ale to nie wazne. Co preawdca jestem chudy ale chcialbym troche miec grubsze miesnie. Cwicze cos dzien hantlem i gimanstyke i rozciąganie itp. Ale po codziennych cwiczeniach moje mięśnie robily się ze tak powiem zflaczałe. Teraz rozlozylem te cwiczenia, ze w 1 dzien cwiczenia na miesnie a w drugi dzien cwicenia gimnastyczne (rozciagania itp). I mam pytanie czy takie rozwiązanie będzie lesze na zflaczałe mięśnie? Moze to rozciaganie tak robi. Bo chodzi mi o miesnie te bicepsy. Moze moja dieta tez ma cos do tego bo jem co dziennie tylko chleb z malsem i popijam cherbatką. Tylko prosze nie proponowac sterydów.

wara
02-07-07, 12:28
na chlebie z maslem i cherbata to ty szybciej zostaniesz prezydnetem USA niz zrobisz cos z miesniami popatrz dzial dieta i tam znajdz cos dla siebie

pozdr.

krishna
02-07-07, 13:20
no dobra ale co powoduje ich zwiotczałość. (bicepsów) Może to rozciąganie przy gimnastyce?

dexter
02-07-07, 14:27
nie rozumiem zeby miesnie wiotczały od rozciagania...znajdz sobie jakis plan treningowy pon sr pt, a w pozostałe dni rozciagaj sie, chociaz nie wydaje mi sie, zeby rozciaganie kolidowało z cwiczeniami.Rozbawiła mnie twoja dieta - jak chcesz mieć "grubsze mięśnie" to muszisz podjesc troche heh
pozdro

krishna
02-07-07, 17:06
Nie zamierzam byc kulturystą, ale dzieki.

Wodzek
02-07-07, 17:15
kulturysta tak latwo i szybko nie zostaniesz , mozesz isc na silke od czasu do czasu ;] poprawisz tylko swoja sylwetke troche