PDA

Zobacz pełną wersję : problem po treningu



qhs
28-06-07, 17:56
mam maly problem, cwicze od jakiegos czasu ale bardziej intensywnie od jakiichs 4-5 tygodni. we wtorek (28.06) nie bylem na silowni tylko postanowilem pocwiczyc w domu i robilem pompki na podwyzszeniu, chyba 5 serii po 15 jesli dobrze pamietam, na nastepny dzien bolala mnie klatka ale pomyslalem ze to moze tylko zakwasy czy cos, dzisiaj sytulacja sie powtarza. klatka nadal boli do tego jakby urosla ale lewy plat bardziej. bol nasila sie przyrozciaganiu rak na boki czy tez do gory. co moze byc tego powodem?

snajper88
28-06-07, 20:58
omg %-D to sa zakwasy :D one nie znikaja po jednym dniu. Np ja juz mam 3 dzien bo wlaczylem sobie za ostra muze i mnie ponioslo %-D hehe.

qhs
28-06-07, 23:04
taki tempy to nie jestem ale mnie martwi to ze to boli np przy podnoszeniu rak itp, az tak to nei mialem no i lewy plat piersiowy jest wiekszy od prawego, boje sie czy bym sobie nic nie naciagnal itp chociaz to tylko pompki byly...

dexter
28-06-07, 23:09
hehe dobry koles...miesien nie sadze zeby ci sie naciagnał od pompek, to zwykłe zakwasy

qhs
28-06-07, 23:10
jakbys to zobaczyl to bys tak nie powiedzial, sluchaj pocwiczylem sporo tych pompek i wstaje rano i mnie napie*** klata jak rozciagam rece i wlasnie pomyslalem ze zakwasy ale nastepnego dnia mi "cyce" napuchly i dalej napier*** i wlasnie dlatego sie zmartwilem;/

Sonny_Black
29-06-07, 09:37
no bo se zobacz ze te miesnie klaty co bola jak rozciagasz rece to one sa jakby polaczone sciegnem czy czyms do rak (nie wiem nie znam sie na biologii) i mnie tez napierdalajom po rozpiektach jak wezme duzo kg. zwykle zakwasy a z ta klata to nikt nie powiedzial ze musisz miec rowna, jak masz jednak jakies obawy to moze wrzuc fotke tutaj

Prezydent_1c
29-06-07, 10:08
Jak nie przejdzie po 4 dniach to nadciągnąłes sobie mięśnie. A jak przejdzie to dobry trening zrobiłes poprostu :P :D

snajper88
29-06-07, 13:14
a jak sie tak bardzo martwisz to idz do lekarza.