PDA

Zobacz pełną wersję : Niech ktoś obeznany wklei diete na rzeźbę najlepiej w temacie przyklejonym !!!



Lord_Daniels
28-06-07, 12:43
mam pytanie, skoro jest przykładowa dieta na masę, to niech ktoś wklei przykładową dietę na rzeźbę... Na pewno ułatwiło by to wszystkim znajdywanie czegokolwiek tutaj i było by mniej zbędnych pytań...
nie sądzicie???
W temacie przyklejonym każdy będzie mógł sobie zajżeć i wszyscy będą happy..
Znajdzie sie jakiś ziomek coś sie tego podejmie??? czy napiszecie ze wam sie nie chce, bo już kilka takich postów przeczytałem i oczy wywaliłem....
A dlaczego napisałem ten artykuł, ponieważ sam szukam dobrej diety na rzeźbę i chce zaufać komuś kto sie na tym zna i ma pojęcie, bo wpisując w google znajduje tylko diety napisane przez kolesi co się na tym nie znają i proszą o ocenę tej diety... Więc takie sprawy zostawmy tym co się znają...
mam nadzieje że pomożecie nie tylko mi, ale innych chłopakom którzy na tym skorzystają...

snajper88
28-06-07, 16:18
Po pierwsze: nie napisales artykulu tylko post z żądaniem "niech ktos wklei"
Po drogie: nie chce mi sie :P
Po trzecie: bo sie na tym nie znam.
Po czwarte: w necie jest wszystko. Jak sie chce to sie znajdzie.

Ale jak ktos by znalazl chec, to ja nie mowie ze tego wklejac nie moze ;)

Lord_Daniels
28-06-07, 18:06
jak sie na tym nie znasz to sie nie wypowiadaj bo pisalem to do tych co maja jaies pojecie na ten temat ,a jak ty nie masz to po co mi tu piszesz...
No wlasnie pisalem o takich ktorym sie nie chce... Jezeli ci sie nie chce to nie pisz, mi to wisi kto to napisze, byle ktos napisal... Tyle...

snajper88
28-06-07, 20:54
Napisalem tylko za wzgledu na to "po pierwsze", tamto dopisalem zeby byl dluzszy post. :P
A i pisac mi nie zabronisz. Gwarantuje mi to konstytucja :P :D

MILAN
29-06-07, 17:18
nie jestem fachowcem, ale sam korzystam z tej diety od dłuższego czasu i nie narzekam:

Śniadanie
2x węglo - kubek musli
1x mleko - kubek mleka
1 tluszcze - 1,5 lyzki siemienia lnianego
1x owoce - kubek malin lub truskawek
1xbiałko - jajecznica z 3 jajek (z dwoch wyciagasz żołtka)
SMAŻYSZ tylko na OLIWIE ! Zadnych maseł, margaryn i smalców.

Lunch
2x weglo - 2 kromki chleba razowego
4x białko - 100 - 120 g piersi z indyka/kurczaka w plasterkach - bez panierki (same filety)
2x warzywa - 2 kubki sałaty, 1/2 kubka pomidorow i jeden ogórek
1x tłuszcze - 2 łyżki sosu winegret
1x owoce - pomarancz/brzoskiwnia/nektaryna


Obiad
3x weglowodany - ziemniak pieczony (1szt!)
5x białko - 150 g grillowanego łososia (losos jest drogi wiec mozesz uzyc Pangi albo flądry)
2x warzywa kubek gotowanych brokoł lub kalafiora
2x tluszcze - 1 lyzeczka flora bio activ , 8 oliwek

Przed treningiem :
10 x orzechy ziemne
1x kubek mleka
Woda


Po treningu
20 g białka serwatkowego (najlepiej jakiś izolat z np 90% zawartościa bialka) rozpusc w 200 ml wody lub mleka (do 1 h po treningu w celu unikniecia katabolizmu)
2x lyzeczka miodu
1/2 kubka truskawek
kubek soku - propozuje Hortex jablko, malina, jezyna bez cukru

Lord_Daniels
29-06-07, 22:50
no nawet niezly z tego co widze... jezeli chodzi o posilek przed treningiem to hodzi w sumie o weglowodany? orzechy wloskie moga byc zamiast ziemnych???

tom
30-06-07, 00:38
ale trudne ulozyc diete na rzezbe.....
bierzesz diete na mase tniesz ww do 3-4g/kg zwiekszasz białko obliczasz bilans - musi byc ujemny:)

Lord_Daniels
30-06-07, 09:55
no wiesz ja sie nie znam na tym, nie interesuje mnie ukladanie diet, ja tylko chce z niej kozystac.... więc...

MILAN
01-07-07, 02:06
a różnią sie jakoś znacząco włoskie od ziemnych?

Lord_Daniels
01-07-07, 22:42
no a różnią sie bo ziemne s a strasznie tuczące.....

MILAN
03-07-07, 14:49
jedz jakie chcesz ;p i tak w takich małych ilościach to bez większego znaczenia