PDA

Zobacz pełną wersję : Trening dla domatora



karol92
27-06-07, 13:19
Witam mam prośbę do doświadczonych chce mieć sensowny plan treningowy już próbowałem sam układać z wykorzystaniem różnych artykułów ale jakoś to nie działało. Chodzi mi o taki trening który wyrzeźbi moją sylwetkę jest jeden problem nie posiadam prawie żadnego sprzętu dlatego prosiłbym o jakiś plan dla domatora jedynym moim sprzętem to hantla 14kg, drążek i to by było tyle. Chodzi mi o trening z wykorzystaniem różnych przedmiotów które znajdę w domu i z wykorzystaniem hantli i drążka. A więc jeśli jest jakaś uczynna osoba która by mi taki plan ułożyła to z góry dla niej dzięki. Dopisze jeszcze że mam 16 lat 182 cm i ważę 65kg wcześniej ćwiczyłem lecz jak pisałem wcześniej nic to nie dawało.

wara
27-06-07, 16:22
troche malo tego sprzetu ale co mozesz wykorzystac np krzesla w domu na trening klaty rozne szerokosci bede roznie na twoja klate wplywac
na plecy hmm mozesz sobie porobic martwy ciag jakimis ciezkimi przedmiotami malucha taty popodnosic albo lodowke moze jakies sciete drzewko:D podciaganie oczywiscie o jak masz hantla to wioslowanie hantelskiem
na triceps nie masz sztangi szkoda ale mozesz tez na podlodze robic pompki wasko rece powinno dobrze wchodzic na trica a jak masz hantla to jedna badz dwiema rekami za glowy
na bica oczywiscie hantel stojac siedzac badz o kolano mozesz tez mala belka sobie pompowac lapy lub mlodsza siostre wziasc i uginac :)
na barki w sumie nie wiem moze jeden hantel wyciskac siedzac jedna potem druga reka albo belke wyciskac chyba ze chcesz znowu kogos z rodziny pozyczyc do cwiczen:)
a nogi to juz plecak z ksiazkami i ceglami na plecki i przyciady robisz a potem wykroki :]
zobacz co masz w chacie wszystko moze sie przydac mozesz tez na dworze cwiczyc teraz jest lato zaden problem

pozdr.

dexter
27-06-07, 20:01
karol92 - tu masz wszystko http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm