PDA

Zobacz pełną wersję : prasa kulturystyczna



MILAN
26-06-07, 23:42
Jaką znacie i polecacie prase kulturystyczną, którą można by było znaleść w koisku ruchu, żeby nie było powiedzmy to samo co na forum a żeby sie dowiedzieć czegoś nowego ;)
Zawsze na wakacje przyda sie coś "do poduszki" :P

HuGsoN
27-06-07, 03:25
Chyba najlepsze jest ***.
KIF mi sie nie podoba.
Muscle i Iron wielka przesada w tym co tam piszą.
Wszystko przesadzone.

MILAN
27-06-07, 17:00
*** to nazwa czy skrót? :D żeby jakiś dziadek w kiosku wiedział co to :P przy okazji możesz zapodać czy to tygodnik/miesiecznik i cene Z góry dzx

tomek.
28-06-07, 16:13
to co moto napisał to konkurencyjne forum a nie gazetka :p

tom
29-06-07, 01:38
za ksiazki sie wezcie jak chcecie wiedziec prawde a nie jakies glupie prawdy z czasopism napisane na podstawie badan robionych na zlecenie firm produkujacych suple....

MILAN
29-06-07, 15:23
No to podaj godną polecenia książke!

snajper88
29-06-07, 16:09
Harry Potter and the Deathly Hallows :D niedlugo wyjdzie i mozesz sie angielskiego pouczyc :P

MILAN
29-06-07, 16:38
snajper zacząłeś przesadzać z dowcipami, a chorą bajeczke to se wsadź w ... ;p

snajper88
29-06-07, 16:59
A wiesz jak sie miesnie brzucha wyrabiaja podczas smiechu :P A ksiazke wloze... na polke, miedzy pozostale czesci :D.

snajper88
29-06-07, 17:17
Eh ten czas edycj...

Specjalnie dla Ciebie szukalem w necie ciekawych ksiazek, ale znalazlem tylko te dwie:
"Arnold - Edukacja kulturysty"
"Kulturystyka dla każdego"
I ogolnie jeszcze to: http://www.kulturystyka.sklep.pl/index.php/cPath/73/Literatura-kulturystyczna.html
Ale mam tez inne rozwiazanie a mianowicie, mozesz isc do np. Empiku i sam wybrac co Cie bedzie interesowac ;)

MILAN
29-06-07, 17:48
dzx, z tym epewikiem to dobry pomysł, wyskocze w któryś dzień, nie mów, że Cie takie książki rajcują? :D jak dla mnie to jest dla dzieci ;p nie wnikam, po angielsku to nawet erotyka bym nie czytał bo nie umiem angola ;p

snajper88
29-06-07, 19:01
rajcuja to za duze slowo. Po prostu jak cos zaczynam to lubie to skonczyc.

MILAN
29-06-07, 19:06
Ta masz plusa u mnie :D ale będzie to Cie kosztować czytanie kolejnych części aż do emerytury ;p

snajper88
29-06-07, 19:15
heh naszczescie to jest ostatnia czesc Harrego :P

Jak znajdzesz w Empiku jakas ksiazke, to podaj jej tytul tutaj ;)

tom
30-06-07, 02:04
"Fizjologia sportu"A.Ronikier
"Fizjologiczne podstawy wysiłku fizycznego"J.Górski
"Najnowsze metody polepszania sprawności i wydolności fizycznej"

idziesz do biblioteki wybierasz opcje znajdz haslo wpisujesz fizjologia sportu lub wysiłku i masz ksiazki...

piotrek1482
05-07-07, 13:42
Jestem na forum dopiero 2 dzień co to te sogi??

snajper88
05-07-07, 18:18
ehh... pisalem juz to gdzies kilka dni temu.
Sog jest to nagroda dla uzytkownika, za udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie lub tak jak mamy w dziale extreme&auto-moto za poprawna odpowiedz w konkursie. SOG nie ma zadnej wartosci materialnej (no chyba ze ktos cos za nie zaoferuje. Jest takie forum gdzie za sogi mozesz kupowac)
SOGa mozesz dac komus klikajac przycisk "SOG", ktory znajduje sie pod wypowiedzia danego uzytkownika po prawej stronie.