PDA

Zobacz pełn± wersję : Pomozecie !



wisniak
26-06-07, 21:25
Witam...
Jestem tutaj nowy i zaduzo wiedzy nie mam o kulturystyce (mowie z gory) ale cos tam czytalem na forum. Cwiczylem kiedys 4 miesiace regularnie i przestalem poniewaz nic nie bylo widac i juz mnie to wkur..... Minoł
juz rok i zalany jestem tłuszczem i postanowilem teraz wziasc sie za siebie (jestem przygotowany na wszystko)dieta, areoby, siłownia. Chocisz mialem na silownie 2 kilometry to chodzilem 4 razy tygodniowo chodzilem (to nie sa bajki).Mam do was prozbe jakas dietke macie dobra alebo moge ulozyc ale nie obiecuje ze bedzie dobra (pewnie bedzie duzo do poprawy).Moje wymiary narazie WAGA 86kg, WZROST 180. Aha i nie wiem czy dobrze to zrobilem teraz mam zamiar trening masowy a pozniej rzezba ? (a jak nie to prosze doradzic) i troche kasy mam to moze dokupic jakies bialko do diety ?


dziekuje z gory :D

nowin
27-06-07, 19:12
dieta na mase, wybierz sobie jak±¶ z tematów podwieszonych ew zmniejsz troszkę liczbę welowodanów.
trening również na mase brzuch co 2/3 dni i aeroby.
i to wszystko z odżywek L-karnityna/cla itp.
żeby rzeĽbić trzeba mieć co ;)

wisniak
03-07-07, 23:37
aha to diete na mase zrobic sobie i jakie bialko do tego kupic?

pw
04-07-07, 08:04
Serwatka, carbom, whey protein pro

wisniak
04-07-07, 23:01
ej ale ja czegos tu nie rozumie mam duzy brzuch i tłuscz i jeszcze mam wziasc diete na mase po co wytlumaczcie mi to:)

pw
04-07-07, 23:44
nowin tłumacz się :D

LUKI
05-07-07, 00:33
poki co bilans na 0 potem sam zdecydujesz co bedziesz robic dalej, zerowy z silowym, oprocz tego aero 3-4 razy w tygodniu, czyli bedziesz mial w rzeczywistosci lekki ujemny, tak pociagnij z 6 tygodni, pozniej zobaczysz co sie bedzie dzialo z Twoim cialem i bedziesz kombinowal czy isc w 1 czy 2 strone

dexter
05-07-07, 13:41
podoba mi sie nazwa tematu "pomożecie !" - to rozkaz

HuGsoN
05-07-07, 20:29
Mam podobny problem, ale już chyba znalazłem rozwi±zanie. Proponuję Ci przejżenie moich tematów. Pozdro.