PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przypakować :D



gambitx
26-06-07, 19:53
Witam wszystkich forumowiczów. Mam do was prośbę bo myślę że znacie się na rzeczy bardziej niż ja. Mam 18 lat 178 cm wzrostu i 60 kg wagi. Chodzi mi o to by nabrać trochę masy mięsniowej. Mam tylko hantle o wadze 10kg i od biedy zrobiłem sobie ławeczkę. Codzienie ćwicze ale to raczej ćwiczenie dość chaotyczne, więc jakbyście mogli podać jakiś plan ćwiczeń byłbym wdzięczny. No i nie wiem czy powinienem zażywać jakieś odżywki (czy to jest zdrowe?) bo się wogóle na tym nie znam. Wielkie dzięki za odp.:smile:

snajper88
26-06-07, 20:09
odzywki... cwicz narazie bez (wszystko jest zdrowe jak sie wie jak stosowac). Uloz sobie diete (Nie wiesz jak? idz do dzialu Dieta). Hmm... a nie wiem czy komus sie bedzie chcialo ukladac trening, bo mi nie :P. Przejrzyj forum i poszukaj cwiczen ktore mozesz robic ze swoim sprzetem, uloz sam i wklej tutaj, a ktos napewno Ci podpowie czy dobry , lub ew. cos zmieni.

Pozdro;)

Wilku33
26-06-07, 22:39
Wejdz na google, wpisz atlas ćwiczeń i wybierz pierwsze co ci sie wyswietli
z podanych tam ćwiczeń ułuz sobie plan (wybierz po 4 na duże partie mieśni i 3 na małe) i napisz ten plan na forum, chłopaki ci go ocenia i ew poprawią
Tak jak mówił snajper: na odzywki jeszcze za wcześnie, ułuz sobie diete albo wybierz z przyklejonych
Pozdr

dexter
26-06-07, 22:45
google prawde ci powie ;D

VegetaSSJ3
27-06-07, 22:39
jak przypakowac cwiczyc i cwiczyc a bedzie mocny i przypakowany

ubermas
27-06-07, 23:19
Chlopie za takim sprzetem nie masz szans przypakowac, hantle po 10 kg to zdecydowanie za malo. Powiem Ci szczerze nie trac chlopie czasu i zapisz sie na silownie. Pozdro