PDA

Zobacz pełn± wersję : Czy jest sens w lato wspomagac sie odzywkami ???



lovelas69
25-06-07, 19:44
Mam takie male pytanko czy jest sens brac cos w wakacje ??? Oczywiscie wspomagam sie caly czas jakimis suplementami... ale zastanawiam sie czy nie zrobic sobie wakacyjnej przerwy od gainerow, aminokwasow i innych pierdol i zaczac dopiero gdzies pod koniec wrzesnia ???
P.S Truje sie tymi suplami od stycznia xD

25-06-07, 22:11
Zalezy co na wakacje planujesz. Ja sobie zrobilem przerwe teraz (tzn BCAA i jakies bialko caly czas leci) a na wakacjach mam zamiar ostro pojechac po temacie :)

Punisher
25-06-07, 22:55
lovelas69 Moim zdaniem to jedynie rzeĽbę możnaby było zrobić (ja zaczynam od dzisiaj) i ogólnie to tak na podtrzymanie ćwiczyć jak komu¶ w wakacje nie pasi bo to różnie bywa to jezioro to imprezka to namiot itp :)

lovelas69
25-06-07, 23:58
cwiczyc bede caly czas tylko zastanawiam sie czy brac odzywki dalej przez wkacje czy wyloozowac i zaczac od konca wrzesnia... :-/

Kasa313
26-06-07, 08:39
wedlug mnie to nie przeszka niczemu owszem skoro idziesz na dyske i basen to sie wypocisz i tracisz wode ja chodze tylko na basen, plywam i tez jest to forma treningu :) a ta wode stracona uzupelniam pijace ponad 6l+ dziennie i przyrosty sa :)

Vegeto86
26-06-07, 17:32
Odzywki to nie koksy,ktore trzeba z czasem odstawic. Taki gainer jak najbardziej jest wskazany w okresie wakacyjnym z tego wzgledu,ze chce sie mniej jesc. Tyle ode mnie.

ks
26-06-07, 18:03
ja sobie kupiłem odzywki i robie mase przez lato ;p