PDA

Zobacz pełną wersję : 2 cykl kreatyna nic nie daje



suprat
24-06-07, 18:00
zaczołem drugi cykl kreatynowy po trzech tygodniach przerwy trwa on już 2 tygodnie i prawie nic mi nie daje (mam bardzo minimalne przyrosty) ma mi jeszcze starczyc na dwa tygodnie doradzcie mi czy opłaca sie kontynułowac ten cykl czy może go zakończyc (mam możliwośc sprzedania kreatyny) dodam że za dwa tygodnie mam zamiar kupic białko wpc 80 czy nielepiej było by to białko stosowac z kreatyną, proszę o wasze sugestie

Dzidek
24-06-07, 18:37
gainer + kreatyna powinna ci juz kopa dać

ale pamitaj odżywki bierze sie juz po jakims tam stazu na silowni nie startuje sie odrazu z nimi...

Punisher
24-06-07, 18:40
Po 1 to za krótka przerwa po cyklu na kreatynie.
Chodzi Ci o monohydrat tak?
Po 2 to odżywki nie są gwarancją przyrostów tylko właściwa dieta.
Po 3 nawet w połączeniu z właściwą dietą na efekty trzeba czekać w kulturystyce, to nie maraton.

suprat
24-06-07, 18:51
jest to kreatyna olimp mega caps, czyli najlepiej narazie tą kreatyne odstawic albo sprzedac?

Kasa313
24-06-07, 20:36
Mam do ciebie pytanie czy 2 cykl to tyle ze bierzesz krete? Musisz miec odpowiednia diete do tego radze Taurynke Gainer i jkak masz hajs glutamine :D wogule powiedz jaki staz co to za kreta

Punisher
24-06-07, 22:33
Ja bym chyba szamał tą krete jeszcze 2 tygodnie i potem dluuga przerwa.
Ale jak nie masz diety to ... nie wiem.

HuGsoN
24-06-07, 22:51
Dieta to podstawa :) ! sama kreatyna roboty nie zrobi :)

Kasa313
25-06-07, 09:59
Nie rozumiem jak mozna sie za suple brac bez dobrej Diety :/ dziecinada lub po prostu glupota i naiwnosc !

suprat
25-06-07, 19:05
jem samom kreatyne w kapsułkach, diete może i bym stosował tylko niemam czasu na nią wiec jak byście mogli to zgrópsza doradzcie mi co mam jeśc

Kasa313
26-06-07, 08:40
sam nie mam czasu na diete ale codziennie dostarczam wystarczajaca ilosc witamin weglowodanow bialka itp do organizmu :) przejdz do dzialu Diety

michał28
26-06-07, 11:30
Wklej tu swój trening zobaczymy, moze coś źle robisz? Wogule kretyna z olimpa wlasnie ta mega caps to kiepska jest, często nie daje przyrostów.

suprat
26-06-07, 19:12
poniedziałek
klata
3 serie po 12 powturzeń na ławce poziomej wąskim uchwytem
3 serie po 12 powturzeń na ławce skośnej w duł
3 serie po 12 powturzeń na ławce skośnej w góre
triceps
francuskie wyciskanie jedną hantlą 3 serie po 12 powórzeń
prostowanie ramienia ze sztangielką 3 serie po 12 powórzeń

wtorek
biceps
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKĄ 3 serie po 12 powórzeń
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI SIEDZĄC 3 serie po 12 powórzeń
UGINANIE RAMION ZE SZTANGLĄ 3 serie po 12 powórzeń
PLECY
MARTWY CIąG
4 SERIE PO 12 POWTURZEN

CZWARTEK
grzbiet
wyciskanie sztangli do góry 3 serie po 12 powórzeń
wyciskanie sztangli do góry siedząc 3 serie po 12 powórzeń
wyciskanie sztangli do góry za tył głowy 3 serie po 12 powórzeń


PIOTEK
NOGI
PRZYSIADY ITP

te powturzenia i serie nie zawsze są regularne bo niemam na to czsami czasu
i mam zamiar zakończy ten cykl przerwac cwiczenia z tydzień i ułoży lepiej trening i kupic sobie białko wpc 80 ostrowia i w miare zdrowo jeśc bo na diete to niemam czasu

snajper88
26-06-07, 19:44
jak sie na diete czasu nie ma to przyrostow tez nie ma, i kreatyna nic tu nie pomoze. Bialko tez Ci nie pomoze zbytnio bez diety.
Dieta to podstawa. Wiec znajdz ten czas jak chcesz "urosnac".