PDA

Zobacz pełn± wersję : Co teraz??



m@bi
24-06-07, 14:53
Witam jestem po 3 cyklach ( mono i 2xjabko) co teraz wziasc??

Ps na starcie bylem chudy jak pies.. Cwicze rok :) na poczaku wazylem 66 teraz 76 bic 29 teraz 35 na plaskiej bralem 50 teraz 100 :) Ale nie wiem co teraz wziasc :| brał ktos moze cytrynian??

nowin
24-06-07, 17:18
opcji jest dużo je¶li chcesz kreatyne to proponuje:
XP lub EthyloSteron lub Kre-Alkalyn lub Storm
ew jaki¶ produkt muscle tech'a np aplodan lub anator
Storm + Shock będzie najlepszy moim zdaniem

nowin
24-06-07, 17:19
opcji jest dużo je¶li chcesz kreatyne to proponuje:
XP lub EthyloSteron lub Kre-Alkalyn lub Storm
ew jaki¶ produkt muscle tech'a np aplodan lub anator
Storm + Shock będzie najlepszy moim zdaniem zależy ile masz kasy

michał28
24-06-07, 17:51
Teraz możesz sobie wzi±ć jaki¶ stack, a będzie to Twoj pierwszy więc kup sobie 2x Cell pump i zrobisz z tego poż±dny cykl. Pzdr.

m@bi
24-06-07, 23:09
Cell pump?? to nie jest jabłczan?

Nowin ( kasy bedzie sporo bo cykl bede robił za 4 miechy poniewaz teraz chce troche na sucho pojechac =D ) wiec poradz mi co wziasc najlepiej aby poszlo fajnie w mase :) nom sila tez nie pogardze myslałem nad tym kre alkyn ?? a jak bys mogl podac nazwy konkretne bo kurde nie moge znalesc tych odzwywek z gory dziekuje :)

michał28
25-06-07, 08:50
Cell Pump to taki najprostszy stack jak na pierwszy kontakt ze stacami bardzo dobry i sprawdzony!

Skład:

Białko 0 g
Tłuszcz 0 g
Węglowodany 0 g
Jabłczan kreatyny 4,0g
Glikocjamina 1,0g
Betaine anhydrous 2,0 G
Alfa ketoglutaran argininy (AAKG) 1.0 g
Tauryna 1,0g

Kasa313
25-06-07, 09:57
Radze Cell Pumpa to jablczan ale wspomagany przesz substancje transportujace i sub. takie jak arganina ktora udraznia przeprlyw tlenku azotu w naczyniach co powoduje efekt pompy ja juz 6 dzien cykl i widze i czuje efekty Polecam. Stack dopiero na 4 cykl i nie jedz na Stormie bo to za mocne na poczatek radze Cre Fusion, Crevolution, X Pand, Knocout cos takiego

michał28
25-06-07, 13:55
j/w walnij cell pumpa, potem możesz pomy¶leć o xpandzie a potem walniesz storm+ shock

m@bi
25-06-07, 19:26
warto do Cell Pumpa wziasc glutaminke? i gainera ?? Chce zrobic porzadnky cykl a zapomniałem o carbo :) co o tym myslicie kasa okolo 350 zł :) pozdro

nowin
25-06-07, 22:18
jak masz dużo kasy to ja proponuje wzi±¶ć
Universal Shock Therapy +Universal Storm do tego
animal pak
LEUKIC™ Muscle Tech
Animal nitro Universal
duuużo gainera

aha moim zdaniem nie ma sensu brać CP skoro już 2 razy brał jabłaczn. Czas spróbować cos nowego
pozdro

michał28
26-06-07, 11:04
A nie uważasz że shock+storm będzie za mocny na niego? Jezeli nie brał żadnych stackow to ja bym proponował xpanda, sprawdzony, dobry stack lub pozostać przy cell pumpie. A co do animal paka, jeżeli się nie myle to nawet na opakowaniu jest napisane że od 21 lat albo od 20 można szamać %-) więc nie wiem czy to dobry wybór, jak byscie nie wiedzieli on podnosi żęszeń i w wieku dorastania nie opłaca się go kupować bo dużo nie zdziała. Ale potem owszem polecam. Pzdr.

nowin
26-06-07, 15:42
na moim a.paku nie pisze nic o ograniczeniach wiekowych bo jak mog± być ograniczenia na witaminy? co do Shocka i storma to oraz Xpanda to ich mieszanka kreatyn nie wiele się różni bo Storm ma dodatkowo chelat kreatyny ale fakt to dosyć zaawansowane odżywki.

michał28
26-06-07, 16:24
na moim a.paku nie pisze nic o ograniczeniach wiekowych bo jak mog± być ograniczenia na witaminy? co do Shocka i storma to oraz Xpanda to ich mieszanka kreatyn nie wiele się różni bo Storm ma dodatkowo chelat kreatyny ale fakt to dosyć zaawansowane odżywki.

To jest kompleks witamin i minerałów które dodatkowo podnosz± żęszeń.

m@bi
26-06-07, 21:26
a wiec co kupwac cell pumpa czy ten shock :|?? bo mam metlik panowie :/?? Prosiłbym aby ktos to podsumował :)

nowin
27-06-07, 19:06
moje zdanie jest takie: bior±c kreatyne należy zaczynać od najsłabszej i brać coraz bardziej zaawansowane.
brałe¶ już 2x jabłko więc nie mam sensu znów brać tego samego (CP) trzeba spróbować co¶ nowego zwłaszcza że wybór kreatyn jest obecnie ogormny. Shock i Storm to dosyć zaawansowane formy je¶li uważasz że jeszcze na to nie czas to weĽ X-panda ew X-pand + krealkalyn a póĽniej storm + shock
czyli podsumowuj±ć moim zdaniem dla Ciebie najlepszy bedzie już stack kreatynowy. wybierz sobie jaki¶ prosty stack dodaj do tego kre-alkalyn lub jaki¶ prosty NO booster oraz gainer.
wsio :)
jak co to pisz

m@bi
28-06-07, 00:47
X-pand + krealkalyn wezme to :) przyda mi sie do tego glutamina?? i ile kupic xpanda i ile kreallkynu?

nowin
28-06-07, 14:07
cykl 6 tygodni (trening 5 razy w tygodniu)


X-pand -72 porcje czyli musisz kupic 2 opakowania (1 ma 50)
EFX KRE-ALKALYN 240 kaps

do tego możesz kupić BCAA, glutamine, witaminy, gainer