PDA

Zobacz pełną wersję : zbedna tkanka tluszczowa



dariusz
23-06-07, 21:53
Witam wszystkich. Mam 17 lat, 180 cm wzrostu i waze 70 kg. Mniej wiecej pol roku temu musialem przestac cwiczyc poniewaz mialem powazne klopoty z sercem. Wtedy bylem dosc ladnie wyrzezbiony a teraz, po tej polrocznej przerwie nagromadzila mi sie 1 centymetrowa warstwa tkanki tluszczowej na brzuchu i bokach, i wygladam zle ;/. Prosze bardzo zeby ktos napisal mi jakas dobra diete lub (wiem ze to nie w tym dziale) jakies dobre cwiczenie na pozbycie sie tego tluszczyku Ktorego najbardziej chce sie pozbyc z bioder. Prosze o pomoc osob ktore sie na tym naprawde znaja, z gory Dzieki

snajper88
23-06-07, 23:26
180cm i 70kg!!?? niewierze ze masz co zrzucac. 1 cm mowisz. to trenuj na mase a to co nazywasz tkanka tluszczowa zniknie bez odchudzania.
Ja sie na ukladaniu diety nie znam to nie pisze, tym bardziej ze radze cos innego.

HuGsoN
26-06-07, 22:44
Na diecie też się nie znam.
Co do tej warstwy 1 cm, hmm ja mam teraz z 20 na brzuchu :)
Co to jest jeden 1 CM, nic. Jeżeli już tak się uparłeś to rób trening na rzeźbę.
A jeżeli nie masz zastrzeżeń to fat killera dołącz, ale nie wiem jak to na to twoje serce podziała. Ogólnie to trochę aerobów i będzie git.