PDA

Zobacz pełną wersję : Metanabol



Sosnalol1705
20-06-07, 21:35
Witam.Mam problem odnosnie tego czy wziasc metanabol;/;/;/ koledzy z silowni chca teraz to brac i namawiaja mnie zebym tez to brał cwicze pol roku i mam 16 lat.jakie moga byc skutki uboczne czytałem o tym duzo i mniej wiecej wiem jakie sa skutki uboczne ale nie kazde sa prawdziwe bo rozni ludzie pisza głupoty w internecie.Jakie moga byc skutki oprocz psucia watroby ??prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje

u.waw.pl
20-06-07, 21:38
Możesz sobie brać... Najpierw przeczytaj: http://www.u.waw.pl/sterydy.html

snajper88
20-06-07, 23:11
1. Nie ten dzial.
2. nastepny 16-latek ktory chce brac juz sterydy
3. u.waw.pl, brawo super rada (skad wiesz czy on tego nie ma na biurku i po przeczytaniu od razu to wezmie?? ) Nie zartujcie sobie tak.
4. Cwiczysz pol roku to se kup kreatyne, bialko, czy jakiego gainera. Zaluz nowy temat i sie sptaj. Albo lepiejzrobisz jak poczytasz forum bo juz sa tego typu rady.

u.waw.pl
21-06-07, 14:18
Ty no o co Ci chodzi, przecież podałem mu linka do artukułu ze skutkami ubocznymi, więc co się czepiasz.

snajper88
21-06-07, 14:27
bo lubie sie czepiac.
Chodzi mi o to, ze Ty mu mowisz ze moze sobie brac. A czytales jego wypowiedz? Ma 16 lat, i jeszcze chce to brac pod wplywem namowy "kolegow". Wnioskujac, ze prosi o szybka odp. sadze ze juz ma ta mete w domu.

Sosnalol1705 nie patrz na to co robia koledzy i nie sluchaj ich ze mozesz juz brac mete. Zrob tak jak mowilem Ci w pkt 4. w mojej poprzedniej wypowiedzi.

u.waw.pl
21-06-07, 14:50
Na głupotę nie ma lekarstwa... Nawet jak napiszesz mu coś na forum, czy przeczyta artykuł o tym, że to może go zabić to i tak zrobi swoje.

Prezydent_1c
21-06-07, 15:24
Sezonowcom nic nie pomoże. Musze zgodzić się z wypowiedzia wyżej.