PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna + Dextrose a Pryszcze?



Matheo
20-06-07, 21:01
Witam mam takie pytanie wlasnie dotyczace kreatyny +dextrose. Istnieje mozliwosc ze jak sie juz ma troche pryszczy na twarzy to po zastosowaniu takowego zestawu po calym cyklu moga sie nasilic takowe syfy na twarzy ?

PS. Mojemu koledze po takowym cyklu po miechu po zakonczeniu cyklu wyskoczylo duzo takich nie porzadanych intruzow na twarzy

Cielu7
20-06-07, 21:58
kreatyna nie ma wplywu zapytaj sie czy kolega wcinal slodycze np czekolade a jeszcze kolejny czynnik to dieta jak masz diete na mase czyli ryz i ogolnie wegli duzo to one powodoja za to jak juz masz troche zapodaj cynk w tabletkach walmarka najlepiej i strzel jakis kremik i bedzie ok a i jest lato opalaj sie a zniknie :)

nowin
20-06-07, 22:12
mój znajomy podczas brania kreatyny miał to samo, a nawet gorzej. cała twarz w ... właściwei to nie były pryszcze tylko tak jak by sobie zdarł twarz, takie strupy mu się robiły, przestał brać samo znikło. ma pecha chłopak z kreatyną

Matheo
20-06-07, 23:14
znacie jakis dobry krem na to ??

snajper88
20-06-07, 23:16
a moze po treningu twarzy z potu zapomnial umyc i ogolnie byl podatny na pryszcze. Ja znam takiego jednego co tez ma cala gebe dziurawa a krety nie bral.

u.waw.pl
21-06-07, 14:26
Nie dobry krem tylko leć do dermatologa. Choroba jak każda inna, da się łatwo wyleczyć.