PDA

Zobacz pełną wersję : Asymetria barków



Bull1
19-06-07, 14:36
Sly7szal ktos cos o tym?? jestem bardzo ciekawy o co w tym chodzi... Otoz wydaje mi sie ze jak stane prosto, normalnie do lustra to czasem mam wrazenie ze lewa albo prawa strona jest wyzej...

pw
20-06-07, 00:16
MOże od noszenie torby, plecaka na jednym ramieniu. Asymetrię ma prawie każdy(każdy?) - to normalne.

Bull1
20-06-07, 08:26
taaaa tylko zeby potem mi garb zebrowy nie wyskoczyl :|

polo
20-06-07, 14:05
skolioza boczna kręgosłupa

20-06-07, 17:11
Skolioza jest boczna z definicji wiec to takie maslo maslane;) Jakby mial skolioze to by zauwazyl inne objawy a nie tylko taka asymetrie co sie wydaje ze niby jest a moze jej nie ma. Moim zdaniem stary to cos sobie ubzdurales po prostu. Z reszta pewnie jeszcze rosniesz. A kosci nie rosna wszystkie rowno jak od linijki i to jest normalne. Wystarczy zebys dbal o kregoslup (nie obciazal go jednostronnie jak napisal WhiteHead), nie nosil czesto zbyt ciezkich przedmiotow i nie forsowal sie na silowni

snajper88
20-06-07, 22:59
no moja matka tez u mnie widzi ze mam lekko lewy bark obnizony, a jak ja patrze to widze wszystko prosto. Nie ma sie co martwic. A jak chcesz juz byc pewny to idz do lekarza (a co, strajkuja, chca wiecej zarabiac, to niech robia :P )

Sonny_Black
21-06-07, 08:18
jak mi powiedzial kiedys lekarz - cialo czlowieka wcale nie jest symetryczne i tak na prawde prawa strona duzo sie rozni od lewej

Bull1
21-06-07, 09:08
a no jak sie pogorszy to wkoncu trzeb bedzie pojsc :) a o $ to sie nie martiwe bo jestem szycha w ministerstwie;]