PDA

Zobacz pełną wersję : pomocy..



iigii
19-06-07, 14:28
Jestem 100% początkujący i mam pytanko mam mały brzuch ale jest i chciałbym sie zapytać czy kupic sobie spalacz tłuszczu i zacząć chodzić na siłke czy kupić kreatynę i chodzić na siłke która z tych opcji bedzie lepsza jeszcze raz pisze jestem amatorem w tych sprawach i niech ktoś mnie pokieruje ;p chcę trochę zrzucić tłuszczyk i do tego troche przybrac na tkance mięśniowej...;p

snajper88
19-06-07, 15:56
jestes poczatkujacym to nie bierz narazie zadnych supli. A tak pozatym to nie ten dzial.
Najpierw idz na silownie, i rob areoby. Mozesz skakac na skakance, jezdzic na rowerze, biegac. Co Ci pasuje.
Ja teraz tez zrzucam wage ( z tym ze ja juz Thermala Pro biore :P ) i tez chce zeby mi miesnie zostaly a nawet troche urosly, wiec powiem Ci jak ja cwicze. Najpierw rozgrzewka ( rozciaganie ), skakanka ( tutaj mozesz biegac albo na rowerek), jakies cwiczenia hantlami na dana grope miesni w dany dzien, znowu skakanka, nastepna seria cwiczen hantlami, skakanke, cwiczenia, i skakanka. Musze powiedziec ze miesnie sie trzymaja a waga leci i jestem zadowolony. Jak chcesz mozesz tak cwiczyc, ale bez supli narazie. Dopiero za jakis miesiac , dwa mozesz pomyslec o Thermo speedzie albo Tight!

iigii
20-06-07, 11:22
dzieki wielki cos mnie przynajmjej ta uwaga nakierowała dzieki

P4l4d7n
20-06-07, 11:28
Jeżeli chodzi o suplementy to mozesz zastosować jedynie odżywki typu gainer, carbo i energetyki. W redukcji moglby ci pomoc np. napoj energetuzujacy z l-karnityna i tauryna. Ja na trening robie sobie butelke wody z Ionto Drink. Na kreatyne troche poczekaj - zreszta kreatyna nie pomaga w redukcji. Przy niej nabiera się masy i siły.

iigii
21-06-07, 13:22
Jeżeli chodzi o suplementy to mozesz zastosować jedynie odżywki typu gainer, carbo i energetyki. W redukcji moglby ci pomoc np. napoj energetuzujacy z l-karnityna i tauryna. Ja na trening robie sobie butelke wody z Ionto Drink. Na kreatyne troche poczekaj - zreszta kreatyna nie pomaga w redukcji. Przy niej nabiera się masy i siły.

Spoko z odzywek typu Gainer jest jakiś sprawdzony który bedzie dobry żeby w ślepo nie kupować prosze o padoanie jakis sprawdzony produkt a moze to jest objetne który kupie nie wiem..:]

Wilku33
21-06-07, 15:38
Po gainerach sie nabiera masy, wiec jak chesz zrzucic brzuch to moze byc calkiem odwrotnie
Carbo to same węglowodany więc po nich też przytyjesz
HMB pomaga ale trzeba je brac min miesiąc
Narazie możesz robic tak jak wyzej chłopaki pisali czyli trening + aeroby i jakis spalacz

P4l4d7n
21-06-07, 17:18
Jak chcesz spalac tkanke i dopiero co zaczynasz proponuje napoj energetyzujacy z ;-karnityna i dodatkowa tauryne.