PDA

Zobacz pełną wersję : Co lepsze, prosze o opinnie znajacych sie na rzeczy



ubermas
18-06-07, 23:23
Czesc, otoz planuje swoj drugi cykl na monohydracie, ale tym razem chcialbym uzupelnic go o jaies dodatkowe sumplementy. Wiem juz ze kretke bierze sie 2 razy po 5 gram w DT i raz 5 gram w DNT. Chcialbym do tego zakupic gainerka jakiegos no i teraz dylemat, czy kupic l-glutamine mega caps z Olimpu czy HMB mega caps z Olimpu?? Czy moze kupic i to i to?? Slyszalem, ze glute bierze sie tylko w DT, prawda to?? Wogole to mam prosbe, jesli macie czas i ochote to napiszcie mi co najlepiej brac z kretka, jak brac, tzn ile w DT i DNT. Pozdro

gangster
19-06-07, 08:42
dokup lepiej glutamine niz hmb,po treningu jest najbardziej potrzebna.

nowin
19-06-07, 16:03
zamiast gluty i hmb kup sporo gainera bedzie lepszy efekt

Cielu7
19-06-07, 20:17
dokładnie gainerka tak jak juz wczesniej kolega powiedzial to przymasujesz najlepiej mass starczy 4,8 kilo do cyklu przy krecie

ubermas
19-06-07, 22:30
Dzieki za odzew Panowie. Ja doskonale wiem, ze gainer jest potrzebny i kupie go napewno duzo. Problem jednak w tym, ze mam tendencje do tycia i boje sie, ze sie fest zaleje po gainerze i kretce (???). Co do gluty i hmb to chcialem je kupic jakos oslonke. Piszcie czy ma to sens. No i jeszcze myslalem o BCAA, wiecie jak cykl to taki porzadny, zeby jak najwiecej i zarazem jak najlepszej masy zbudowac, choc wiem, ze ciezko bedzie. Pozdro

19-06-07, 22:48
Ja jestem przeciwnikiem HMB. Zjadlem 2 opakowania, wydalem ponad 200zl i efektow zadnych. Za to glutaminka to moj ulubiony srodek:)

Prezydent_1c
19-06-07, 23:06
Zrób sobie taki cykl (jezeli ciię zalewa szybko)
Kreta dawkowanie takie jak juz napisaleś
Glutamina DT rano, po treningu i przed snem
DN rano i przed snem (albo tylko przed snem)
Gainer bierz tylko do sniadania ewentualnie w szkole/pracy 2 porcje

A jeżeli zdecydujesz się na HMB to kup KMB Revolution (przetestowane przezemnie) 2kg straciłem i mięcho się fajne zrobiło.

ubermas
19-06-07, 23:43
Ja myslalem zeby gainerka brac zaraz po treningu taka solidna porcje i do sniadania. Tego HMB Revolution to wystarczy jedno opakowanie??

Prezydent_1c
19-06-07, 23:56
Moim zdaniem HMB lepiej brać z białkiem ... A gainer'a po treningu raczej nie polecam lepiej zjeśc coś solidnego "naturalnego" + porcja witamin na noc ;)

mateusz387
21-06-07, 21:37
kup sobie kreatynę VITALMAX 300g i do tego MASS XXL 4,8kg. Efekty bardzo dobre, sam to bralem moi kumple tez .

michał28
22-06-07, 14:11
Na drugi cykl walnij sobie jeszcze raz jakies mono. Do tego dokup białko/gainer i pij według braków w diecie (Monster Mass z BX-gainer polecam)ZMA, witaminy i omege-3 . Nie kupuj żadnej glutaminy ani hmb bo to strata kasy. Skup sie na diecie i treningach. Pzdr.

ubermas
23-06-07, 15:40
A jakie ZMA polecasz, no i czy brac je tak jak na opakowaniu?? Na jednych pisze, ze przed treningiem, na inych, ze przed spaniem a jeszcze na innych, ze przed treningiem i przed spaniem...glowa peka. Pozdro

michał28
23-06-07, 18:42
ZMA bierz na noc, lepsza regeneracja i bedziesz sie lepiej wysypial. A kup jakas dowolna, olimpa moze byc.

Kasa313
23-06-07, 18:46
ja radze transporter najlepiej tauryne z olimpu lub dextro juice (1.5 kg za 33zl) do tego Gainera Mass XXL i moze jak masz kase to BCAA bialko lub L-Glutamine

michał28
23-06-07, 19:04
Dextroza- Po co ladowac w siebie cukry proste ktore powoduja duzy skok insuliny co tez wplywa niekorzystnie na zdrowie. Zjedz banana po treningu i bedzie lepiej i zdrowiej.
A jesli sie uprzesz na ten transporter to z tych 2 lepiej tauryne.
Pzdr.