PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki sposob na ROZSTEPY??



sweetbaby
18-06-07, 01:02
Witam witam.. pisalam juz to samo w innym dziale ale dalej nie mam odpowiedzi..:(:(:( mianowicie czy znacie jakis sprawdzony srodek na redukcje juz istniejacych rozstepow?? jesli to ma jakies znaczenie to powiem ze sa to podluzne, glebokie rozstepy w okolicach brzucha u mezczyzny, powstale przy naglym przyrosie i spadku wagi przy przyjmowaniu lekow na sterydach.. wiem ze kulturysci czesto cierpia na taka przypadlosc, wiec moze ktos z was zna jakis sposob zeby sie ich pozbyc, albo przynajmniej znacznie zredukowac..
Z gory dzieki
Pozdruffki

Smug
18-06-07, 08:40
Z tego co wiem, to rozstępy które już powstały ciężko jest usunąć,można je delikatnie przyciemnić.Możesz wypróbować taką maść dla kobiet w ciąży(nazwy niestety nie pamiętam), ją powinno się stosować już przed pojawieniem się rozstępów tzn. smarować miejsca na ciele, które najbardziej są narażone na ich powstanie.Może ona jakoś Ci pomoże.Pzdr.

pey
18-06-07, 14:49
Racja. Istniejące już rozstępy można jedynie maskować i redukować. Ale jeśli nastawiamy się na dalsze ćwiczenia i rozciąganie stosowanie jakichkolwiej maści nie ma sensu. Można jedynie nawilżać odpowiednio skóre aby była bardziej podatna na gwałtowne rozciąganie i skurcz. Z tego co wiem, dobrym sposobem na maskowanie rozstępów jest stosowanie maści brązujących. Więcej powie lekarz:) Pozdrawiam

Gnidek
18-06-07, 20:57
Mozna laserowo usuwac ale sa to bardzo duze koszta
z brzucha od 1100 do 1400zl

HuGsoN
27-06-07, 02:42
Mozna laserowo usuwac ale sa to bardzo duze koszta
z brzucha od 1100 do 1400zl

Zgadza się. Mój wujek po operacji miał taki zabieg wykonany, nie ma rozstępów, chociaż jakieś powikłania od naświetlania laserem zostały napewno.

MILAN
27-06-07, 15:56
Od czego Twój wujek miał rozstępy?