PDA

Zobacz pełną wersję : Co najlepsze na rozstepy??



sweetbaby
17-06-07, 21:59
Mam wazne pytanie. mianowicie czy znacie jakis sprawdzony srodek na redukcje juz istniejacych rozstepow?? jesli to ma jakies znaczenie to powiem ze sa to podluzne, glebokie rozstepy w okolicach brzucha u mezczyzny, powstale przy naglym przyrosie i spadku wagi przy przyjmowaniu lekow na sterydach.. wiem ze kulturysci czesto cierpia na taka przypadlosc, wiec moze ktos z was zna jakis sposob zeby sie ich pozbyc, albo przynajmniej znacznie zredukowac..
Z gory dzieki
Pozdruffki:)

Suple
17-06-07, 22:50
Witam, odnośnie tematu

Wiesz wydaje mi się ze na rozstępy nie ma bata,lecz jest pare chech które mogą je ukryć.Osobiście mam 16 lat i mam kilka rozstępów ale cóz taki sport , biorąc przykład na sobie smaruje je przed treningiem oraz po trening maścią na rozstępy oraz gdy biore prysznic strumien wody kieruje na te miejsce gdzie mam, także można je lekko po opalać, lecz nie za mocno bo bedzie się rzucało w oczy np bedziesz miała opalną skóre to rożtęp nabierze tak jakby rózowego koloru.Na lewej rence miałem dosyc widoczne rozstępy (wygląda to jakby mnie w domu bili :D:D) lecz gdy bicek szedł do góry skóra się naciąga i one powli znikają , lecz na plecach i na brzuchu jest ich sie bardzo cieżko pozbyć.

Moje rady

*Jeżeli bedziesz w aptece,poproś aptekarke o maść na rozstępy dla kobiet w ciąży jest troche droga ale dobra (cieniuje oraz zapobiega powstawaniu nowych), szczerze powiedziawszy reszta to kicze

*Olejek dla dzieci takze dobra sprawa :)

*hhmm lekkie nacieranie tam gdzie są poszczególne rozstepy

*lekkie opalanie.

Te przykłady testowałem na sobie i jakoś się nie zawiodłem.



Ps nie ten dział :D,Jezeli chcesz zeby Ci napisał masć którą obecnie uzywam to napisz na priva.