PDA

Zobacz pełną wersję : Priorytet- Masa



Big
17-06-07, 18:31
Hej
Cwicze na silowni od 7-8 miesiecy, ostatnio mialem 2 tygodnie przerwy. Patrzac w lustro, denerwuje sie ze mimo godzin spedzonych na silownii nie przybywa mi wagi. Jestem typem ektomorfika, mam 175cm i 61 kg ;/. Mam ustawiona diete na mase ale niezbyt wiele odn daje. Na silowni bywam 3 razy na tyg. Jest to silownia domowa hantle lawka sztanga... od jakiegos czasu chodza mi po glowie jakies suplementy, jeste,m w tymn poczatkujacy i wiele sam nie zdzialam, wiec prosze Was znawcow w tym fachu o male porady. Co ile jak kiedy ... Myslalem o bialku jakims gainer oraz kreatyne lub cos innego na przyrost masy miesniowej bo na niej mi najbadzrdziej zalezy.
Czekam na jakies fachowe porady, jesli ktos ma zamiar napisac cos glupiego to niech sobie odpusci, dodam ze mam 18 lat, oraz aby suple nie byly jakies strasznie drogie-i aby byly to jakies podstawowe rzeczy. Powiedzmy ze 130zl moge wydac
Aha i mam jeszcze pytanie bo ostatnio duzo o tym czytalem. W pewnym momencie mialem wybrac miedzy MASS XXL a Whey Prco gainer 2, lecz nie dawno przeczytalem cudzy post ze dla ektomorfikow nie potrzeba odzywek bialkowych, ale najwazniejsze sa weglowodany np: Carbo. Doradzcie bo nie wiem co czynic :P

Pozdrawiam

Vegeto86
17-06-07, 19:10
Widac,ze diety nie masz dobrej skoro nic nie tyjesz. Co do odzywek kulturysta ma zapotrzebowanie zarowno na bialko jak i weglowodany,ale wiadomo do nabrania masy trzeba zrec duzo wegli dlatego proponuje Ci zakupic jakiegos dobrego gainera za te 130 zl. Kup sobie Extra Massa ze sports one. Lepiej kupic 1 porzadnego gainera niz wydawac pieniadze na jakies szmelce.

Suple
17-06-07, 19:21
hmm jak na swój staż możesz spokojnie zacząć cykl


Creatine Capsules - Vitalmax 400caps + Mass XXL

KTP Creatine + Gainer 2 (2,2kg)

Kre-alkyn + Profi Whey Mass - Olimp

Top Mass - Olimp + Creatine Monohydrate mega caps 1250 (300caps)

oraz

KTP Creatine + Whey Pro Gainer 4000


to są moje propozycje .

Big
17-06-07, 20:00
Ehmm, chodzilo mi bardziej o jednego gainera a Ty mi tu wymieniles ich ponad 5 :P Dziekuje za pomoc, ale wolalbym gdybyscie doradzili cos konkretnego.
Co do 2 postu, mam diete a to ze nie tyje nie zlalezy ode mnie tylko od organizmu

michal2602
17-06-07, 20:07
To tą diete masz złą!Każdy człowiek pod wpływem odpowiedniej diety będzie nabierał masy,wklej swoją diete do działu dieta i zobaczymy.pzdr

Suple
17-06-07, 20:28
To kup tego gainerka co wymieniał Vegeto86
choć wspominiałeś o kreatynie i odrzywce dlatego Tobie je wymieniłem.

pozdr

Quadro
17-06-07, 21:55
Masz do wyboru
Mass XXL/Vitalmax Gainer 2 (zielony)/Olimp TOP MASS

Sports ONE tez sa dobre ale trochawe drogawe a wcale nie leprze

Trzymaj się z dala od firmy MEgabol tylko sraczka i od GAINERA 737 sama pasza